1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

 

ASUS představil dvě grafické karty založené na nově uvedeném grafickém jádře NVIDIA GTS450. Modely ENGTS450 DirectCU nabídnou podporu PCI Express 2.0 a přetaktovací technologii Voltage Tweak, která zajišťuje znatelné zvýšení výkonu. Zásluhou technologie DirectCU dosahují karty až o 20%* účinnějšího chlazení jádra a až o 35%* tišší provoz než referenční modely. Celkovou stabilitu při přetaktování zaručuje použití kvalitních komponentů, které jsou odolné vůči ohýbání či praskání při dlouhodobém používání.Klíčové vlastnosti karet ENGTS450 DIRECTCU:
- Model ENGTS450 DirectCU TOP/DI/1GD5 je přetaktován na 925MHz - o 15 % vyšší frekvenci než referenční modely.

- Technologie chlazení DirectCU: precizně připevněný dvouslotový chladič, který využívá dvě 8mm měděné tepelné trubice, které jsou v přímém kontaktu s GPU, což umožňuje rychlejší chlazení.

- Technologie Voltage Tweak: umožňuje řadě ENGTS450 DirectCU rychlejší přetaktování. Speciální aplikace Smart Doctor dokáže změnit napětí GPU bez jakékoli úpravy v nastavení BIOSu nebo restartu PC. Tímto způsobem mohou hráči na požádání dosáhnout vyšší obnovovací frekvenci bez přerušení děje na obrazovce.

- Technologie POSCAP zvyšuje stabilitu při přetaktování a snižuje hluk. Řada ASUS ENGTS450 také využívá vyspělejší 4-fázové napájení (na rozdíl od referenčních modelů s 3-fázovým), což umožňuje vyšší průtok elektrického proudu v daném okamžiku a stabilnější napětí při tweakingu.


- Balení řady ENGTS450 DirectCU zahrnuje software od firmy AIWI (www.aiwi.com.tw), což ocení zejména majitelé zařízení iPhone a iPod. Jeho prostřednictvím lze totiž využívat iPhone a iPod touch jako bezdrátovou klávesnici a myš. AIWI také dokáže přeměnit iPhone nebo iPod touch v bezdrátový ovladač pro PC hry.
* Závisí na systémové konfiguraci a převažujícího použití. Výsledky se mohou lišit.

Dostupnost
Grafické karty ASUS ENGTS450 DIRECTCU budou jsou dostupné od 13. září 2010 u autorizovaných prodejců ASUS.