1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)


Taipei, Taiwan – AirLive, jedna z pokročilých světových značek v networkingu a komunikačním vybavení, pomáhá tisícům hráčů využít plnou sílu jejich Wii TM konsole připojením k internetu pomocí AirLive EtherWe-1000U adaptéru. AirLive EtherWe-1000U je nejjednodušší a levná cesta, jak připojit Wii TM k internetu.


Díky svému předurčení pro práci s Wii TM, AirLive EtherWe-1000U je 100% plug-and-play. Přístup k internetu je automatický, ihned po připojení AirLive EtherWe-1000U do USB portu Wii TM, žádné další nastavení není potřeba. Pro připojení k internetu není potřeba bezdrátový router (na rozdíl od vestavěného Wii TM Wireless připojení). AirLive EtherWe-1000U může být připojen přímo do ADSL modemu nebo routeru – díky tomu je připojení Wii TM k internetu levnější a spolehlivější. S přenosovou rychlostí 100Mbps, AirLive EtherWe-1000U je 2x rychlejší, něž integrované bezdrátové připojení. S připojením Wii TM k internetu najdete nové cesty k pobavení sebe a celé rodiny.

Hráči nyní mohou hrát své oblíbené hry (jako je FIFA 08 nebo šachy) s jinými hráči na druhé straně světa. WiiTM je také informační centrum, které poskytuje informace o novinkách, předpovědi počasí, … . Wii Shop Channel umožňuje uživatelům stahovat klasické Nintendo Entertainment System™ (NES) hry. Kromě využití pro WiiTM, AirLive EtherWe-1000U může být použitý jako Fast Ethrtnet adaptér, podporující většinu operačních systémů. Doporučená cena je 29EUR.Pro více informací navštivte naše webové stránky : AirLive EtherWe-1000U Ethernet Adaptér.