1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (2 hlasů)

Fraps - zachytává videosekvence, screenshoty a zobrazuje aktuální počet snímků za sekundu (FPS)Tento program slouží k zachytávání videosekvencí nebo screenshotů ze spuštěné hry nebo videa. V našem případě je důležitá skutečnost, že zobrazuje aktuální počet snímků za sekundu (FPS), což je údaj, který se často objevuje v nejrůznějších srovnávacích testech. Program sice není freeware, první dvě funkce jsou částečně omezeny, pro zjišťování FPS ho však lze využívat bez problémů.

Číst dál...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

windows logoSystémy Windows disponují několika pomůckami, které se starají o správu počítače. Většina z nich se dá samozřejmě spustit jak z příkazové řádky, tak kliknutím na příslušný zástupce. Některé z nich jsou ale skryté. Na tyto aplikace tedy v systému nenajdete odkaz. Spouštějí se přes Start -> Spustit napsáním jména aplikace a kliknutím na OK. Zkuste tedy snadnější přístup k některým pomůckám

Číst dál...

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 2.50 (2 hlasů)

windows logoPokud se vám stalo že i když jste nezadali žádné heslo a měli zřízen pouze jeden účet a systém přesto čekal až se přihlásíte. Zbytečná věc když jste jediným uživatelem a PC využíváte převážně pro zábavu - hry, filmy apod.

Číst dál...

Hledání

Prodej a servis počítačů, opravy notebooků - svoz zařízení na opravu ZDARMA

Náhledy projektů