1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

Taipei, Taiwan – AirLive, jedna z pokročilých světových značek v networkingu a komunikačním vybavení, představuje poslední přírůstek do rodiny IP kamer, AirLive IR Wireless-G Multi-Profile IP kameru (WL-2000CAM) a AirLive Wireless-G Dual Stream IP kameru (WL-1200CAM).

Nejnovější AirLive IP kamery přináší vysokou kvalitu, frame rate (až 640x480, 30 sn./sec.), MPEG-4 nebo Motion JPEG kompresi a další. K připojení do sítě můžete použít jak LAN port (10/100Ethernet), tak i bezdrátové připojení 802.11g. Díky provedení a bezdrátovému připojení, můžete AirLive WL-2000CAM a WL-1200CAM připevnit na stůl nebo zeď.

„Stačí jednou připojit a AirLive IP kamery přenesou Vaše oči na Internet, čímž umožní sledovat Váš domov nebo kancelář z jakéhokoliv místa na světě, kde je Internet.“ řekla Líba Krejlzíková, marketing managerka AirLive.

Díky podpoře RSTP pro mobilní telefony, uživatelé mohou kdekoliv sledovat záběry z kamer v reálném čase na svých 3G a 2.5G mobilních telefonech.

AirLive WL-2000CAM a WL-1200CAM nyní poskytují obousměrný přenos zvuku, což umožňuje například hlasovou komunikaci v reálném čase mezi kamerou a počítačem, neboli ideální řešení pro bezpečnostní kamery.


AirLive WL-2000CAM nabízí vysoký výkon v podmínkách se slabým osvětlením. Díky zabudovaným auto-sensor LED diodám disponuje automatickým nočním modem, a proto AirLive WL-2000CAM poskytuje excelentní kvalitu snímků v každém prostředí. Kromě toho, umožňuje nastavit uživatelské menu do češtiny pro snadnější ovládání. Změna jazyku je okamžitá a nevyžaduje reinstalaci nebo změnu firmware, což šetří čas nastavení.


Pro více informací, prosím navštivte naše stránky:
WL-1200CAM : http://www.airlive.com/products/WL-1200CAM/wl_1200cam.shtml
WL-2000CAM : http://www.airlive.com/products/WL-2000CAM/wl_2000cam.shtml

O AirLive:
AirLive (www.airlive.com), jedna z pokročilých světových značek v networkingu a komunikačním vybavení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky :www.airlive.com.