1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

Pokud se Vám líbí naše stránky, máte vážný zájem na tom, aby se dále rozvíjeli a chtěli byste je finančně podpořit ? Můžete tak učinit několika způsoby:  

Jsme informativní web, který se zabývá vším okolo hardware, software, ladění pc, správného chlazení, úprav počítačových skříní atd.

Bohužel jsme závislí na podpoře od dobrovolníků, dárců, sponzorů, pokud zrovna nečerpáme z vlastních zdrojů, kterých není mnoho.

Proto budeme velmi rádi za jakoukoliv poskytnutou finanční částku či dar. Předem Vám děkujeme. Váš Tuningpc.cz team.1. Zaslat nám jakýkoliv finanční obnos na účet, který je veden u Komerční banky

číslo účtu: 35-6758810207/0100

Do poznámky pro příjemce prosíme uveďte jméno i příjmení či firmu, pokud chcete být uvedeni na našich webových stránkách jako dárci.


V případě nevyplnění tohoto pole bude dárce a částka zveřejněna dle dostupných informací.

2. Můžete nám například darovat věci pro publikování nového článku. digitální fotoaparát (pro dokumentaci a prezentaci článků), notebooky, skenery, multifunkční tiskárny, hardware (zdroje, grafické karty, paměti, procesory, ventilátory, CD, DVD, USB HUBy, USB flash disky, externí disky ...), software (antivirové programy, benchmarky, firewally, utility …)

3. Také nás můžete kontaktovat na zc.CPgninuT@nimdA. Na tomto mailu si můžete domluvit podrobnější podmínky dárcovství či sponzorského daru, nebo případné umístění reklamy na tomto webu. Bannerovou podporu lze pak nalézt v této sekci: Bannery, ikonky.
 


Darovali pro náš web:

23.06.2008 - David O. daroval 2000,-


 

Děkujeme.

Hledání

Prodej a servis počítačů, opravy notebooků - svoz zařízení na opravu ZDARMA

Náhledy projektů