1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

logo


ASUS představil základní desku Rampage III Formula ze série Republic of Gamers (ROG), která přináší mnoho funkcí pro hráče a overclockery. Deska využívá čipovou sadu Intel X58, jež podporuje nejrychlejší dostupné procesory, včetně šestijádrového procesoru Intel Core i7-980X. Rampage III Formula rovněž disponuje technologií hardwarového přetaktování ROG Connect, GameFirst pro optimalizací šířky pásma při on-line hraní či univerzálním programem správy napájení, jenž je optimální pro aplikace vyžadující vysoký výkon.


Pro fanoušky přetaktování
Základní deska Rampage III Formula nabízí přetaktovací rozhraní ROG Connect, které umožňuje vzdálenou úpravu systémových parametrů pomocí USB kabelu prostřednictvím notebooku či stolního PC. Rozhraní ROG Connect funguje na čistě hardwarové úrovni a za pomoci vzdálené konzoly provádí monitoring zdrojů, takže umožňuje přetaktování a testování počítače při plně využitém potenciálu PC.

Pro hráče
Standardem desky je zvukové řešení Supreme FX X-Fi 2 s podporou prostorového zvuku EAX 5.0 a reprodukcí hudby THX TruStudio PRO. To vše umocňuje herní zážitky a navozuje živější a realističtější herní prostředí. Urychlení on-line hraní je s deskou Rampage III Formula hračkou. Díky technologii pro optimalizaci šířky pásma GameFirst lze nastavit prioritu zdrojů a pokračovat ve stahování i během hraní, aniž by to negativně ovlivnilo herní výkon. GameFirst napomáhá minimalizovat jakékoli zpoždění nebo latenci. Tato technologie je navíc propojená s hardwarovým řešením Intel Ethernet, které snižuje zatížení procesoru ve stavu on-line, takže výkon zůstane optimální i v době, kdy je připojena náročná aplikace.

Stabilní napájení = bezproblémové hraní
Herní počítače potřebují k udržení výkonu flexibilní a spolehlivé napájení, zvláště, pokud se při přetaktování využívá na maximum. Deska Rampage III Formula v systému správy napájení používá velmi spolehlivé technologie, včetně digitálních VRM a kvalitních kondenzátorů. Novinka tedy nabízí flexibilitu a všestrannost, které je nutností pro tak náročné úlohy, jako je hraní ve vysokém rozlišení nebo extrémní přetaktování. Rampage III Formula je vyrobena z materiálů, které plně odpovídají ryze herní charakteristice desky, díky čemuž velmi účinně odolává dlouhodobému působení tepla.