1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)První říjnový víkend se v Brně odehrál druhý díl LAN turnaje Republic of Gamers Underground, který tentokrát patřil střílečce Quake Live. Mezi účastníky nechyběla absolutní česká špička, která měla k dispozici herní notebooky ASUS G73 z řady Republic of Gamers. Vítěz akce si odnesl cenu v podobě grafické karty ASUS EAH5770 CuCore.K největším favoritům turnaje patřili dva momentálně nejlepší domácí hráči Quake Live Kryštof „Krysa“ Černý a Jan „REDD“ Čábal, kteří splnili očekávání a probojovali se bez větších problémů až do závěrečného finále. To mělo vynikající atmosféru a náboj. Z výhry se nakonec mohl radovat Kryštof „Krysa“ Černý, který potvrdil pozici jedničky na domácí Quake Live scéně, a dokázal zápas rozhodnout hned v prvních třech mapách. Nutno dodat, že jeho finálový soupeř Jan „REDD“ Čábal dokázal favorita pěkně potrápit a první dvě mapy prohrál o pouhé tři fragy. Třetí místo si vystřílel díky skvělým railům Tomáš „dloob“ Pešina, který musel zápas s Janem „Kyngem“ Markem na obou mapách otáčet.

Další informace o turnaji naleznete zde:
Fotogalerie - http://www.hitpoint.cz/rog-underground-lan-2-fotky/
RoG Sestřih - http://www.youtube.com/watch?v=-fxw0Fuakrc/

Notebook ASUS G73

V současnosti nejvýkonnější herní notebook na světě, jehož design je inspirován neviditelným bombardérem F-117 Stealth. V současnosti je notebook na trhu v konfiguraci s procesorem Intel Core i7 720QM, 17,3“ displejem s rozlišením 1920x1080 pixelů. Hráči mohou volit mezi dvěma modely - G73Jh s grafikou Mobility Radeon HD 5870 a G73Jw s grafikou GeForce GTX 460M.

ASUS podporuje hráčskou komunitu
ASUS dlouhodobě sponzoruje českou hráčskou komunitu. Již několik let organizuje největší herní akci u nás – World GameMaster Tournament v Brně, a podílí se i na několika menších herních akcích po celé republice. Nově sponzoruje dívčí tým ASUS ladies, který na přelomu června a července reprezentoval Českou republiku na prestižním turnaji Electronic Sports World Cup v Paříži, který je neoficiálním mistrovstvím světa v počítačových hrách.


O společnosti ASUS
Společnost ASUS je přední společností nové éry digitálních technologií, do jejíhož portfolia patří notebooky, netbooky, základní desky, grafické karty, optické mechaniky, stolní počítače, servery, bezdrátová řešení, mobilní telefony a síťová zařízení. Díky více než deseti tisícům zaměstnanců na celém světě a špičkovému týmu pro výzkum a vývoj nových technologií dosáhly výnosy společnosti za rok 2009 celkově 7,5 miliard amerických dolarů a počet ocenění v roce 2009 stoupl na 3 268. Společnost ASUS již 12 let nepřetržitě figuruje v přehledu nejúspěšnějších světových společností časopisu Business Week „Info Tech 100“.