1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)ASUS představil software Disk Unlocker, odstraňující omezení* současných operačních systémů, které neumožňují využít kapacitu pevného disku přesahující 2 048 GB (2,2 TB). Tento software se snadným ovládáním dokáže zpřístupnit uživatelům základních desek ASUS plnou kapacitu pevných disků poslední generace s vysokou hustotou zápisu.

Řešení pro ukládání dat s vysokou hustotou zápisu
V raných dobách informačních technologií se uživatelům ani nesnilo o tom, že by mohli potřebovat více než několik málo megabajtů, natož pak několik gigabajtů dat. Tento způsob myšlení se odrazil i na kódu operačních systémů. V dnešní době, kdy se objemy dat neustále navyšují a kapacity pevných disků dosahují 3 TB i více, jsou uživatelé počítačů stále omezeni operačními systémy, které neumí využít plnou kapacitu disků větších než 2 048 GB. Úložný prostor může tedy zůstat bez výměny základní desky nedostupný a nevyužitý.

Bezplatné a okamžité řešení pro uživatele PC
ASUS Disk Unlocker je softwarový nástroj, který umožňuje základním deskám ASUS, ať už novým nebo starším**, získat přístup k plné kapacitě pevných disků větších než 2 048 GB bez nutnosti nepříjemného upgradu operačního systému nebo nákladné úpravy hardwaru. Software se snadno instaluje, nevyžaduje žádné technické znalosti a nejenže umožňuje úplné využití současných vysokokapacitních pevných disků, ale bude fungovat i se všemi v budoucnu zakoupenými pevnými disky.

ASUS podporuje hráčskou komunitu

ASUS dlouhodobě sponzoruje českou hráčskou komunitu. Již několik let organizuje největší herní akci u nás – World GameMaster Tournament v Brně, a podílí se i na několika menších herních akcích po celé republice. Nově sponzoruje dívčí tým ASUS ladies, který na přelomu června a července reprezentoval Českou republiku na prestižním turnaji Electronic Sports World Cup v Paříži, který je neoficiálním mistrovstvím světa v počítačových hrách.

ASUS Disk Unlocker je k dispozici bezplatně ke stažení na webu www.asus.com.

*Další informace o limitu 2 048 GB naleznete na adrese http://support.microsoft.com/kb/946557.

**Kompletní seznam podporovaných řad základních desek ASUS naleznete níže nebo na adrese: http://event.asus.com/mb/2010/Disk_Unlocker/