1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

 

ASUS logo

Technologie DirectCU Silent – větší chladič, lepší chlazení
ASUS vyvinul technologii systému chlazení DirectCU, která k rychlejšímu a účinnějšímu rozptylu tepla používá měděné teplovodivé trubice, které jsou v přímém kontaktu s grafickým jádrem. Tato koncepce zaručuje snížení teploty a lepší výkon. Systém DirectCU Silent byl již v minulosti využit u modelů GT 430, GT 440, GTS 450 a HD 6670 a nyní nově i u modelu HD 6770. Chladiče na kartách DirectCU Silent nabízejí oproti tradičním pasivně chlazeným kartám až o 95 % větší plochu a o 16 % účinnější chlazení, čehož bylo dosaženo využitím pokročilých metod tvarování a zpracování materiálů.

Technologie Super Alloy Power
Základem technologie Super Alloy Power je patentovaná slitina vyvinutá společností ASUS.  Napájecí komponenty tak mohou být doplněny o vysoce odolnou slitinu, která lépe snáší teplo. Komponenty využívající technologii Super Alloy Power zaručují až o 15 %* vyšší výkon, větší možnosti přetaktování a životnost, která je až 2,5krát* delší, než je tomu u běžných grafických karet.

Grafická karta ASUS HD 6770 DirectCU Silent je kompatibilní s rozhraním DirectX 11 a disponuje 800 stream procesory, 40 texturovacími jednotkami a 1 GB GDDR5 grafické paměti. To znamená, že si bez problémů poradí  i s herními tituly v HD rozlišení, u nichž budou grafické detaily a efekty nastaveny na střední nebo vyšší úroveň, což bylo v minulosti u pasivně chlazených karet nepředstavitelné. Karta HD 6770 DirectCU Silent je proto dobrou volbou pro uživatele, kteří vyžadují tichý počítač, a zároveň na něm chtějí spouštět hry a multimédia.


Charakteristika produktu
* Grafické karty řady ASUS DirectCU Silent patří k nejvýkonnějším pasivně chlazeným kartám, které jsou v současné době na trhu. Jejich systém pasivního chlazení přispívá nejen k tichému pracovnímu prostředí, ale nabízí o 16 %* nižší teploty, než je tomu u běžných pasivně chlazených karet.
* Chladič karty HD 6770 DirectCU Silent nabízí oproti konkurenčním kartám až o 95 %* větší plochu, která přispívá k rychlejšímu odvodu tepla.
* Technologie Super Alloy Power od společnosti ASUS přináší 15%* nárůst výkonu a 2,5krát* delší životnost produktu oproti referenčním modelům.
* Karta HD 6770 DirectCU Silent disponuje 1 GB GDDR5 grafické paměti, takže bez potíží zvládne hry v HD rozlišení, i když budou detaily a většina efektů nastaveny na maximum.

ASUS HD 6770 DirectCU Silent s výkonným pasivním chladičem

ASUS HD 6770 DirectCU Silent s výkonným pasivním chladičem