1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

ASUS logo

Nízká spotřeba osazených jednotek APU z nich činí z desek E35M1 ideální řešení pro HTPC, kde uživatelé ocení malé rozměry a velmi nízké provozní náklady. Díky pasivnímu chlazení jsou navíc nové modely naprosto tiché.
Základní deska E35M1-I DELUXE přichází ve formátu Mini ITX. Další dva modely (E35M1-M PRO a E35M1-M) se dodávají ve velikosti Micro ATX, a jsou určeny těm, kteří hledají rovnováhu mezi kompaktním provedením, vysokým grafickým výkonem, bohatými možnostmi rozšíření a nízkými provozními náklady.

Minimální energetické nároky základní desky a jednotky APU se nijak neprojevují na výkonu systému. Propracovaná konstrukce desek řady E35M1 spolu s APU podporující grafické rozhraní DirectX 11 přináší znatelně lepší výkon než DirectX10. Díky dekódování videa UVD3 si se základními deskami řady E35M1 budete moci vychutnat multimediální zábavu bez jakýchkoli problémů.
DirectX11 s rychlou teselací renderuje virtuální prostředí a krajiny v realistických detailech, k čemuž přispívá samostatné GPU, které je součástí APU. Desky E35M1 zvládají plynulé přehrávání HD videa a grafický výkon, a díky tomu se dobře hodí pro běžné hraní. Novinky navíc umožňují připojit samostatnou grafickou kartu a zvýšit tak celkový výkon.

Základní desky ASUS s platformou AMD Brazos

Základní desky ASUS s platformou AMD Brazos

Základní desky ASUS s platformou AMD Brazos

Základní desky ASUS s platformou AMD Brazos