1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

 

ASUS logo

Charakteristika produktu

  • Dva grafické procesory GF110 zvyšují výkon nad hranici špičkových karet GTX 580 podobné konstrukce a zlepšují možnosti zpracování grafiky oproti nejvýkonnějším stávajícím produktům postaveným na technologii NVIDIA Fermi s jednou obvodovou deskou. Velká 3GB video paměť využívá rychlou technologii GDDR5 a dvě 384bitová paměťová rozhraní zaručují lepší šířku pásma a propojitelnost s ostatními komponentami systému.
  • Karta ASUS GTX 590 využívá jádro pracující na frekvenci 612 MHz, což z ní činí nejrychlejší dvoujádrovou grafickou kartu od společnosti NVIDIA, která kdy byla vyrobena. ASUS přidal exkluzivní nástroj pro navyšování napětí Voltage Tweak, díky němuž je s kvalitním chlazením možno frekvenci karty posunout až o 50 %* na úroveň 918 MHz. To se odráží ve znatelném vylepšení herní plynulosti a citlivosti odezvy.
  • Karta plně podporuje technologii NVIDIA 3D Vision Surround a díky dvěma jádrům bez problémů zvládá souběžné 3D zobrazování v HD rozlišení na třech displejích zároveň.
  • Dva grafické procesory, které jsou vyváženy a optimalizovány na jedné desce, zaručují kartě GTX 590 více než dvojnásobný výkon oproti kartě GTX 580 – ve svém výchozím nastavení totiž neustále pracuje v režimu 2-way SLI.


*Skutečný výkon se může lišit v závislosti na konfiguraci systému a dalších stávajících podmínkách.

pnutými na maximum. Samozřejmostí je i možnost hraní her a sledování filmů ve 3D zásluhou technologie NVIDIA 3D Vision Surround s podporou až tří monitorů.

Duální grafická karta ASUS GTX 590

Duální grafická karta ASUS GTX 590