1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

Taipei, Taiwan – jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje nový produkt – WL-1600USB – vysoce výkonný 802.11g USB adaptér, který posouvá hranice domácího networkingu daleko dále.

AirLive WL-1600USB je vyvinut, aby nabídl delší a širší pokrytí kvalitním bezdrátovým signálem. S výstupním výkonem 20 dBm, nabízí AirLive WL-1600USB uživatelům bezdrátový přenos dat na daleko delší vzdálenosti než klasické bezdrátové USB adaptéry.

“Poptávka po bezdrátovém USB adaptéru, který je schopen dosáhnout na delší vzdálenost neustále roste. Zákazníci chtějí produkt, který zaplní místo mezi domácími produkty a vysoce výkonnými outdoorovými zařízeními. Věříme, že se nám podařilo najít kvalitní

a výkonné řešení tohoto požadavku - AirLive WL-1600USB,” řekla Liba Krejzlíková, AirLive Marketing Manažerka. “A pokud je třeba, uživatelé mohou snadno zvýšit výkon adaptéru výměnou antény díky integrovanému konektoru.”

AirLive WL-1600USB přichází s 5dBi všesměrovou anténou poskytující 360 st. pokrytí signálem a 2x delší dosah než standardní 2dBi anténa. A pro potřeby jiného použití, je AirLive WL-1600USB vybaven odpojitelnou anténou a schopností dosáhnout vzdálenosti více než 2 Km s průměrnou přenosovou rychlostí 12 Mbps. 

AirLive WL-1600USB může být použit i jako Access Point. Dodávaný software umožní proměnit WL-1600USB na AP. Toto poskytuje více flexibility při užívání bez potřeby vydávat peníze za další hardware.
AirLive : jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu

a komunikačního zařízení, poskytuje AirLive produkty jako : Wireless, IP, Security, Broadband communication system a pokročilé inovace pro domácnost, SOHO a SMB. “Simple yet powerful networking” je filosofie naší společnosti pro všechny produkty. AirLive produkty jsou jako Vaši spolehliví přátelé v životě, kteří Vám vždy pomohou. Pro více informací o AirLive produktech, prosím kontaktujte Vašeho dealera nebo navštivte naše webové stránky : www.airlive.com