1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje druhou generaci AirTV-1000U s TotalMedia™ SW – několikráte oceněným softwarem od ArcSoftu s elegantním designem a jemnými konturami. Vylepšení se nevyhnula ani anténa, která má nyní ještě dokonalejší příjem signálu a externí konektor.

AirTV-1000U byl vyvinut s ideou umožnit uživatelům přehrávat TV kdekoliv. Kompaktní velikost (pen-size) usnadňuje uživateli transport a je příkladem mobility TV tunerů – nejen to umožňuje uživatelům kdykoliv a kdekoliv přijímat vysoce kvalitní digitální signál terestrického TV vysílání (DVB-T) na počítačích nebo noteboocích. K přijímači je dodáván i plně vybavený dálkový ovladač pro jednoduché a pohodlné ovládání.

Nový AirTV-1000U je menší a lehčí než jeho předchůdce. Nový a uhlazený design s inovovanými konturami lépe odvádí teplo. Je dodáván s vylepšenou anténou, která má citlivější příjem signálu.

“Vždy hledáme cesty, jak zlepšit naše produkty vylepšením hardwaru a softwaru. Dobře víme, že u produktů, jako je AirTV-1000U, je plně vybavený a uživatelsky příjemný software nutností. Proto jsme se rozhodli doplnit náš výrobek vynikajícím softwarem od ArcSoftu, který je u zákazníků oblíben” říká Liba Krejzlíková, Marketing Manažerka AirLive.

Nový software je kompaktní media-centr software, který umožní našim zákazníkům sledovat a nahrávat TV, zobrazovat fotky, poslouchat muziku, automaticky vyhledávat programy, plánovat nahrávání, Time-Shifting, EPG, PIP, vícekanálové náhledy a spoustu dalšího.Pro více informací o AirLive AirTV-1000U, prosím navštivte:

TV tuner AirLive AirTV-1000U.