1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

asus logo


ASUS představil základní desky řady P7P55D, které umožňují využít nejnovější procesory a nabízejí lepší možnosti přetaktování, chlazení, energetickou účinnost a velmi rychlé spouštění pamětí. Nové základní desky využívají technologie Hybrid Processor, Hybrid Phase a Hybrid Operating System, které umožňují inteligentní zvýšení výkonu. Tato řada základních desek rovněž optimalizuje celkový výkon systému a spolehlivost hardwaru počítače, protože je postavena oceňovaném konstrukčním schématu „Xtreme Design“.Nárůst výkonu díky technologii Hybrid Processor
Díky nové technologii Hybrid Processor mohou uživatelé dosáhnout vysokého výkonu v oblasti přetaktování nejnovějších procesorů. TurboV EVO od společnosti ASUS se chová jako druhý vestavěný mikroprocesor a pomáhá nováčkům i zkušeným uživatelům, kteří provádějí přetaktování, zvýšit výkon systému. Intuitivní rozhraní umožňuje uživatelům pohodlné taktování bez zásahů do nastavení systému BIOS a bez jakýchkoli technických znalostí.

Přetaktování usnadňují nástroje a režimy, mezi něž patří Auto Tuning, který povoluje automatické přetaktování, což zaručuje vysoký a přesto stabilní výkon; ASUS OC Profile, který nabízí profily přetaktování pro různé scénáře; ASUS Turbo Key, jenž vytváří další fyzické klávesy na klávesnici, pomocí nichž lze okamžitě zapnout přetaktování; ASUS TurboV Remote*, který uživatelům umožňuje přetaktování, aktivaci nástroje Turbo Key či přizpůsobení jednotky EPU (Energy Processing Unit) pomocí postranního ovladače a to dokonce i během spuštěných her či aplikací.


Energetická účinnost s technologií Hybrid Phase
Technologie Hybrid Phase kombinuje technologii ASUS Xtreme Phase s technologií ASUS T.Probe a zajišťuje energetickou účinnost, méně vyprodukovaného tepla při provozu systému a prodlouženou životnost jednotlivých komponent. Technologie Xtreme Phase zvyšuje energetickou účinnost, zlepšuje možnosti přetaktování a zvyšuje stabilitu systému. ASUS T.Probe – první technologie aktivního chlazení na světě – v reálném čase detekuje a vyrovnává zatížení a teplotu fází napájení, čímž snižuje teplotu v okolí aktivního procesoru. Kvůli prodloužení životnosti jednotlivých komponent jsou používány jen kvalitní materiály – které snižují ztráty energie a zvyšují energetickou účinnost.

Technologie Hybrid OS podporuje Windows 7
Technologie Hybrid OS integruje do základních desek P7P55D systém Windows a technologii ASUS Express Gate, čímž uživatelům poskytuje flexibilnější možnosti. Ovladače pro základní desky řady P7P55D jsou připraveny na přechod na operační systém Windows 7 a technologie ASUS Express Gate nabízí rychlý přístup k on-line aplikacím během pěti sekund od zapnutí počítače.

Technologie MemOK! - záchrana operační paměti přímo ze základní desky
S technologií MemOK! mohou uživatelé těžit z výhod nástroje pro záchranu operační paměti, který se nachází přímo na základní desce. Technologie MemOK! nabízí nastavení, při kterých nedochází k chybám a která mohou výrazně zlepšit spouštění systému. Uživatelům stačí pouze stisknout tlačítko, všechny problémy s pamětí budou vyřešeny a systém se spustí, jakmile bude paměť nainstalována.