1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

 

Taipei, Taiwan – AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, realizuje svůj záměr vstoupit na trh s open source produkty a představuje poslední Access Point AirLive WL-1600GL bezdrátový router s otevřeným zdrojovým kódem softwaru.

I když na trhu jsou již různé produkty tohoto typu, AirLive WL-1600GL je koncipován, aby svými parametry a kvalitou stál nad ostatními produkty. Vyšší rychlost, větší paměť (4MB Flash a 16MB DRAM) a mnoho dalšího zajišťuje vysokou kvalitu a přenosové rychlosti. AirLive WL-1600GL je plně kompatibilní se standardními 802.11 b/g routery, nebo může pracovat v Hi-Speed módu a přenosová rychlost se zvýší na 125Mbps.

AirLive WL-1600GL byl designován s prioritou síťové bezpečnosti. Díky kompletní bezpečnostní výbavě jako Firewall, Parental Controll, šifrovacími standardy a dalšími vlastnostmi je tento router v současné době jeden z nejbezpečnějších.

Pro pokročilé uživatele - AirLive WL-1600GL je Linux kompatibilní open source bezdrátový G plus router.

„V dnešní době se síťová zařízení stávají chytřejší a chytřejší. Pryč jsou dny, kdy stačil jen obyčejný router. Rozumíme tomu, co zákazníci potřebují a tento produkt jim poskytne maximální možnost přizpůsobení firmwaru.“ Řekla Líba Krejzlíková, Marketing Managerka AirLive.
AirLive WL-1600GL je samozřejmě vybaven Emergency Code Firmware Recovery systémem, který umožňuje zařízení obnovit firmware při jeho poškození nebo pádu.

Pro více informací o tomto produktu, prosím navštivte:

http://airlive.com/product/WL-1600GL.
Cena pro koncové uživatele bude doporučená kolem 1300Kč.