1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)


ASUS spustil on-line šampionát v přetaktování, jehož se mohou zúčastnit uživatelé základních desek s paticí Intel LGA 1156 z celého světa. Osmitýdenní maraton klání sestává z několika různých soutěží, přičemž jejich vítězové budou vyhlašováni každý týden. Soutěžící získávají body na základě svých týdenních výsledků a ten, který bude mít na konci šampionátu nejvyšší skóre, získá titul šampióna v přetaktování ASUS 1156.

Kromě hlavního vítěze a týdenních vítězů budou ve velkém finále vyhlášeni také vítězové šampionátu v jednotlivých státech. Šampiónem země se stane uživatel, který bude mít v daném státu nejvyšší skóre*.Zúčastnit se může každý!
Všichni hráči, overclockeři i běžní uživatelé základních desek ASUS se mohou zúčastnit (základní deska s paticí Intel 1156 není podmínkou) a utkat se v souboji o titul šampiona ASUS 1156. Každý týden proběhne osm různých soutěží a výherci získají základní desky, notebooky, Eee PC a spousty dalších produktů ASUS. Uživatelé, kteří se šampionátu aktivně nezúčastní, se mohou alespoň zapojit do týdenního slosování o ceny.

Jak se přihlásit?
Pro přihlášení do soutěže v přetaktování ASUS 1156 je třeba, aby uživatel vlastnil PC se základní deskou ASUS. V soutěžích založených na výsledcích testů 3DMark je třeba použít základní desku a grafickou kartu od společnosti ASUS. Kompletní pravidla a informace najdete na stránkách www.asus1156.com.

Vylosovaní výherci
Kterýkoli z majitelů PC vybaveného některou z komponent společnosti ASUS se může zapojit do týdenního slosování cen ASUS.

Vítězové týdenních klání
Každý týden po dobu trvání šampionátu jsou připraveny ceny pro uživatele, kteří budou mít nejvyšší a druhé nejvyšší skóre za daný týden (vždy pouze jedna cena pro jednoho uživatele).

Vítězové z jednotlivých zemí
Po osmi týdnech bude soutěžící s nejvyšším počtem bodů v daném státu vyhlášen šampiónem země.* Zúčastněné státy: TURECKO, IRÁN, SPOJENÉ ARABSKÉ EMIRÁTY, EGYPT, JIHOAFRICKÁ REPUBLIKA, AUSTRÁLIE

Celkový vítěz šampionátu
Soutěžící, který bude mít na konci osmitýdenního klání na svém kontě nejvyšší počet bodů, získá titul „Šampion v přetaktování ASUS 1156“.