1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 3.71 (7 hlasů)

asus

Nízké teploty, tichý provoz, stabilita, odolnost
Chlazení v podání technologie DirectCU II zajišťuje osm vysoce vodivých měděných tepelných trubic, které jsou v přímém kontaktu s oběma GPU. Tyto trubice zaručují účinné chlazení – grafická karta Mars 760 má o 20 % nižší provozní teploty než referenční karty GeForce GTX 690. O lepší proudění vzduchu a tedy rychlejší odvod tepla se starají dva 90mm prachotěsné ventilátory.
Karta Mars 760 je vybavena napěťovým regulátorem (VRM) DIGI+ používajícím 12fázový systém napájení, který snižuje napěťové rušení a zvyšuje účinnost. Zajišťuje rovněž větší rozsah modulace napětí, lepší celkovou stabilitu a 2,5× delší životnost oproti referenčním řešením, k čemuž přispívají i metalické kondenzátory japonské výroby. Hliníková zadní deska také snižuje napěťové rušení, zvyšuje odolnost, rozšiřuje možnosti přetaktování a zlepšuje stabilitu karty.
Zaujme i vzhled grafické karty Mars 760. Poutavá LED dioda signalizuje činnost karty sytou červenou barvou, a znázorňuje tak využití jejího výkonu v plném rozsahu.

Snadné přetaktování - skvělý výkon ve hrách
Grafická karta Mars 760 umožňuje uživatelům pomocí nástroje GPU Tweak využít výkon dvou GPU GTX 760 na maximum. S tímto ladicím nástrojem získají uživatelé možnost snadno, rychle a bezpečně nastavovat rychlosti a napětí grafické paměti, rychlosti ventilátoru chladiče nebo maximální spotřebu.
Speciální verze nástroje GPU Tweak značky ROG, který se dodává s grafickou kartou Mars 760, navíc nabízí podrobnou kalibraci LLC a ladění frekvence VRM, což umožňuje provádět rozsáhlá nastavení řady parametrů, se kterými dosáhnete maximální úrovně přetaktování. Vše lze nastavovat prostřednictvím přehledného grafického rozhraní.
Pomocí nástroje GPU Tweak Streaming mohou uživatelé sdílet aktuální dění na obrazovce přes internet v reálném čase – ostatní tak mohou živě sledovat vaše herní výkony. Okno se sdíleným obsahem lze navíc opatřit názvem a obohatit posuvným textem, obrázky a záběry z webové kamery.

Technické parametry:

MARS760-4GD5

· NVIDIA GeForce GTX 760 SLI

· PCI Express 3.0

· Paměť 4096 MB GDDR5

· Takt jádra 1008 MHz (zvýšen na 1072 MHz)

· Takt paměti 6004 MHz (1501 MHz GDDR5)

· 512bitové paměťové rozhraní

· Maximální DVI rozlišení 4096 × 2160

· 2× výstup Dual-link DVI-I

· 1× výstup Dual-link DVI-D

· 1× výstup Mini DisplayPort

· Výstup HDMI (přes dongle)

Dvojčipová grafická karta ASUS Mars 760 z edice Republic of Gamers

Dvojčipová grafická karta ASUS Mars 760 z edice Republic of Gamers

Dvojčipová grafická karta ASUS Mars 760 z edice Republic of Gamers