1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

ASUS

 

ROG ARES II
Grafická karta z limitované edice ROG ARES II je vybavena dvěma grafickými procesory AMD Radeon HD 7970 GHz Edition. Její štíhlé dvouslotové provedení je vhodné pro celou řadu počítačových skříní. ROG ARES II je v současnosti nejrychlejší dostupná grafická karta na světě. Využívá nový hybridní systém chlazení, který kombinuje chlazení kapalinou a vzduchem. ROG ARES II překonává referenční kartu GeForce GTX 690 se dvěma grafickými procesory o celých 13 %. Přesto je její provozní teplota o 31 °C nižší.
ROG ARES II disponuje 6 GB grafické paměti GDDR5, takže i v nejnovějších hrách v rozlišení 1 920 × 1 200 a vyšších lze nastavit maximální kvalitu zobrazení. 20fázové napájení s odolnými komponentami technologie Super Alloy Power se zvýšenou životností dobře odolává teplu a vysokému zatížení. Díky tomu má karta ROG ARES II několikanásobně delší životnost než referenční karta GeForce GTX 690. Stabilitu karty dále zvyšuje digitální regulace napájení ASUS DIGI+ VRM umožňující přesné přetaktování prostřednictvím přibaleného nástroje ASUS GPU Tweak.

ROG ARES II


Základ pro domácí kina
Základní deska ASUS E2KM1-I Deluxe Mini-ITX je speciálně navržena pro kompaktní počítačová domácí kina, která v obývacím pokoji zaberou jen minimum místa. Deska E2KM1-I Deluxe obsahuje dvoujádrový procesor AMD E2-2000 a grafickou kartu Radeon HD 7340 kompatibilní s DirectX 11, která umožňuje přehrávání videa v rozlišení Full HD 1080p. I zásluhou těchto komponent deska poskytuje vysoký výkon spojený s nízkými požadavky na napájení, které se odráží v dlouhodobé úspoře nákladů na elektřinu. Model E2KM1-I Deluxe využívá technologii Wi-Fi GO!, která slouží k bezdrátovému propojení s chytrými televizory, PC, smartphony nebo tablety.

USB D/A převodník ASUS Xonar Essence One MUSES Edition se sluchátkovým zesilovačem zajišťuje zdokonalený zvukový výstup z PC na špičkové hi-fi úrovni. Vděčí za to šestici kvalitních polovodičových operačních zesilovačů MUSES 01 od společnosti New Japan Radio Company, které jsou považovány za jedny z nejlepších komponent v audio průmyslu. Xonar Essence One MUSES Edition využívá osminásobné symetrické převzorkování zajišťující vyšší přesnost zvukového podání bez ztráty zvukových detailů. K lepšímu přednesu a zabarvení zvuku přispívá i samostatný 600ohmový sluchátkový zesilovač s širokým dynamickým rozsahem.

Základ pro domácí kina

Základ pro domácí kina

Rychlé úložiště ROG RAIDR Express pro stolní počítače
RAIDR Express představuje úložné SSD zařízení pro hráče, kteří prahnou po maximálním výkonu svého stolního PC. ROG RAIDR Express umožňuje díky větší šířce pásma rozhraní PCI Express výrazně rychlejší přenos a načítání dat ve hrách než jednotky SSD připojené přes rozhraní SATA. Úložiště ROG RAIDR Express nabízí plnou kompatibilitu se všemi nejpoužívanějšími čipovými sadami a operačními systémy a je možné je použít jako spouštěcí disk pro celkové zvýšení výkonu.

Rychlé úložiště ROG RAIDR Express pro stolní počítače

TECHNICKÉ PARAMETRY *

 

Grafická karta ROG ARES II

Základní deska E2KM1-I Deluxe Mini-ITX

· Dva grafické procesory AMD Radeon HD 7970 GHz Edition

· 6 GB grafické paměti GDDR5

· Zvýšená frekvence 1 100 MHz

· Základní frekvence 1 050 MHz

· Frekvence paměti 6 600 MHz

· 2× 384bitové paměťové rozhraní

· Dvoujádrový procesor AMD E2-2000

· Čipová sada AMD FCH A50M

· Jednokanálová paměť DDR3 RAM (max. 16 GB)

· 5× SATA 6 Gbit/s

· 1× eSATA

· 4× USB 3.0, 8× USB 2.0

· Konektor HDMI/DVI-I

D/A převodník Xonar Essence One MUSES Edition

· Frekvenční odezva 10 Hz až 48 kHz
(−3dB, 24bitový/192kHz vstup)

· D/A převodník TI PCM1795

· 32bitové převzorkování na 352,8 kHz
(44,1kHz, 88,2kHz, 176,4kHz vstup)

· 32bitové převzorkování na 384 kHz (48kHz/96kHz/192kHz vstup)

· 2× výstup XLR (vyvážený)

· 2× výstup RCA (nevyvážený)

· 6,3mm jack pro sluchátka

· Optický a koaxiální vstup S/PDIF

· USB