1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

V Brně byli korunováni nejlepší hráči počítačových her

Kromě komentovaných zápasů s projekcí na plátno byl pro diváky tradičně připraven bohatý doprovodný program a soutěže. K vidění byl nejvýkonnější herní stroj ASUS ROG Tytan, na kterém běžely populární závody aut DIRT 3. Návštěvníci si mohli vyzkoušet i další herní novinky, včetně Call of Duty Modern Warfare 3 nebo Zaklínač 2 ve 3D. Střílelo se také proti člence nejlepšího dívčího Counter Strike týmu ASUS Ladies. K dalším lákadlům patřila  overclocking show, kde se borcům okolo Flankera podařilo pokořit pomocí tekutého dusíku frekvenci procesoru 7GHz. Nechyběl ani DJ či možnost zakoupit si trička s herní tematikou od eSubaWear.

V Brně byli korunováni nejlepší hráči počítačových her


Samotné zápasy nabídly atraktivní podívanou a nebyla nouze o napínavé momenty. Nadšené publikum vytvořilo společně s dvojicí komentátorů v zápasech opravdu bouřlivou kulisu, kterou bylo doposud možné sledovat pouze na zahraničních turnajích. Atmosféra byla skvělá a potvrdilo se, že profesionální hraní PC her se u nás stává stále populárnější zábavou. V průběhu finále diváci povzbuzovali své favority a odměňovali potleskem každou podařenou akci či dramatický moment.

V Brně byli korunováni nejlepší hráči počítačových her

V Brně byli korunováni nejlepší hráči počítačových her

Finálový duel Quake Live nabídl opakování z premiérové sezóny. Kryštof „Krysa“ Černý v něm dokázal svou dlouhotrvající dominanci, když nedal svému soupeři Lukášovi Chrtovi téměř žádnou šanci. Závěrečná bitva ve StarCraft 2 byla zlatým hřebem celé akce a přinesla souboj obhájce titulu Jana „Rikytana“ Kusáka proti Tomášovi „Harpnerovi“ Burštíkovi. Výhrou 3:1 si před domácím publikem vychutnal radost z vítězství Rikytan, který si stejně jako Krysa odnesl špičkový herní notebook ASUS G74SX.

Video sestřih akce: http://www.youtube.com/watch?v=OkIjdFyDiMU
Kompletní fotogalerie: http://www.hitpoint.cz/fotoreport-asus-finals-2/
Detailní informace: http://www.hitpoint.cz/asus-finals-10-12-v-brne/