1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

ASUS logo

Technologie Dual Intelligent Processors 2 se systémem DIGI+ VRM
Základní desky ASUS M5A99/97 Series poskytují úplnou kompatibilitu s novými procesory AMD s paticí AM3+, ale zároveň jsou i zpětně kompatibilní s předcházející generací procesorů s paticí AM3. Desky M5A99/97 Series jsou vybaveny technologií DIP2, která kromě jednotek TPU a EPU nabízí i systém DIGI+ VRM. Systém napájení DIGI+ VRM umožňuje digitálně upravovat a řídit nastavení napájení. Digitální řízení se od analogového liší tím, že odpadá zpoždění způsobené převodem digitálního signálu na analogový, což zajišťuje lepší možnosti přetaktování. Jsou také zaručeny přesné úpravy a správa toku energie, včetně řízení napájení DRAM pro platformu AMD. Základní desky M5A99/97 Series disponují také intuitivním rozhraním nabídky systému UEFI BIOS. Ten uživateli umožňuje řídit a provádět úpravy nastavení systému BIOS prostřednictvím uživatelského rozhraní, které lze ovládat myší. Integrovaná funkce EZ Mode umožňuje pouhým přetažením nastavit prioritu při zavádění systému, čímž výrazně usnadňuje správu zaváděcích zařízení.

Deska SABERTOOTH 990FX s technologií chlazení CeraM!X

ASUS představil také desku SABERTOOTH 990FX, vůbec první model v řadě TUF Series, určený pro procesory AMD. Deska SABERTOOTH 990FX je vybavena technologií CeraM!X, jež byla použita u všech předchozích Sabertooth modelů pro platformu Intel, kde prokázala kvalitu a spolehlivost i v extrémních podmínkách. Jde o materiál vzduchového chlazení vyznačující se až o 50 % větším povrchem chlazení a efektivním odvodem tepla z dosahu klíčových systémových součástí. Na desce je integrována rovněž technologie Thermal Radar od společnosti ASUS, jež se skládá z deseti snímačů umístěných na různých důležitých komponentách a dává uživateli možnost sledovat jednotlivě každou z nich. Tato technologie automaticky upravuje rychlost ventilátorů, čímž zaručuje vysokou stabilitu systému bez přehřívání. Základní desky řady TUF využívají obzvláště odolné komponenty certifikované armádou – např. cívky ze speciálních slitin, kondenzátory s vodivým polymerem a MOSFETy – všechny jsou vyvinuty tak, aby odolaly i extrémním podmínkám použití a zaručily maximální stabilitu a životnost systému. Certifikaci TUF desky obdrží až po řadě náročných testů, kam patří například testy tolerance na vlhkost nebo maximální teplotu.

ASUS na veletrhu Computex 2011
Společnost ASUS bude na veletrhu Computex 2011 vystavovat všechna tato řešení pro patici AM3+, stejně jako desku ROG Crosshair V Formula, nové desky Intel Z68 Series a mnoho dalšího ve svém stánku, který se nachází v hale Nangang Exhibition Hall. Další informace najdete na stránce věnované veletrhu Computex 2011: ZDE

 

ASUS vydává základní desky AMD 9 Series

ASUS vydává základní desky AMD 9 Series

ASUS vydává základní desky AMD 9 Series

ASUS vydává základní desky AMD 9 Series