1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)


Taipei, Taiwan – Airlive, společnost Ovislink Corp. jeden ze světově nejvyspělejších výrobců síťových komunikačních zařízení představil nové produkty pro tento rok na veletrhu Cebit v Hannoveru v březnu 2008.


Značka AirLive představila nové produkty pro tři odlišné segmenty zákazníků. AirLive Home, AirLive Office a AirLive WISP.


AirLive Home
AirLive AirMedia-3000 se připojuje k vaší Hi Definition TV, tím vám dovoluje bezdrátově přehrávat obsah vašeho PC přímo na TV. Pomocí speciální funkce jako zoom můžete na TV přehrávat všechny formáty medií včetně Flash video streamu, jako například videa na YouTube zvětšené na celou obrazovku. Mimo jiných dalších vlastností, funkce Remote Controlling vám dovoluje ovládat vaše PC bezdrátově z vašeho obývacího pokoje..


Pomocí AirLive WMU-7000AV můžete přehrávat video a hudební soubory na vaší TV a bezdrátově sdílet soubory.


AirLive HP-3000E vám umožní propojit počítače pomocí rozvodů elektrického napětí u vás doma.


AirLive Office
AirLive WIAS-1200G nabízí řešení vše v jednom pro hotely, kavárny a restaurace pro poskytování internetového připojení. Nabízení internetového připojení pro vaše zákazníky je velmi efektivní.

S pomocí AirLive IP-2000VPN Internet VPN routeru si můžete užít bezpečné připojení do vaší kanceláře s využitím existujícího připojení. S možností nastavení až 10VPN tunelů to je to nutná koupě pro všechny, kteří pracují z domu.

S AirLive AirVideo-2000 už nemusíte používat kabely ve vaší zasedací místnosti díky bezdrátové projekci vašich prezentací. Zařízení také umí ihned přepínat mezi notebooky a tím šetří váš čas. Také funguje jako Access Point, tím poskytuje internetové připojení všem přítomným.

AirLive WISP
AirLive WLA-9000AP je vysoce výkonný access point s 2 radii a 14 různými bezdrátovými módy pro WISP k zvětšení jejich síťových možností. Zařízení bylo vyvinuto jako cenově výhodné řešení pro budování bezdrátových sítí a je vhodné jak pro venkovní tak i vnitřní použití.

AirLive WHA-5500CPE je vysoce výkonné zařízení pro venkovní použití. Funguje v 5GHz spektru a může v dobrých podmínkách dosáhnout vzdáleností až 5km. AirLive WHA-5500CPE byl vytvořen jako venkovní řešení pro stabilní připojení na dlouhé vzdálenosti, čímž redukuje náklady, námahu a čas při budování bezdrátové sítě.

Mnoho dalších produktů bylo představeno na veletrhu Cebit. Více informací můžete nalézt na adrese www.airlive.com.