1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

 

Taipei, Taiwan – Značka AirLive od Ovislink Corp., představuje na českém trhu svůj nový produkt AirLive WHA-5000CPE, vysoce výkonné multifunkční venkovní zařízení, pracující v pásmu 5GHz a vytvářející spojení na vzdálenosti 5km a více při vyhovujících povětrnostních podmínkách, které jsou mnohem stabilnější než průměrné spoje. Toto zařízení je jedno z prvních multifunkčních venkovních  All-in-one produktů s vestavěným Pover Over Ethernet (POE) kitem.

Zařízení AirLive WHA-5500CPE bylo vyvinuto s cílem poskytnout kompletní řešení pro venkovní bezdrátové spoje, které by byly schopné přenášet data stabilně a na velkou vzdálenost, a také redukovat čas a náklady spojené s budováním bezdrátové infrastruktury.

Zařízení AirLive WHA-5000CPE je schopné obsluhovat venkovní veřejné sítě díky svému čipsetu Atheros 108Mbps Super A/Turbo A. Vše co potřebujete k vybudování bezdrátového spojení v pásmu 5GHz máte se zařízením AirLive WHA-5500CPE okamžitě k dispozici včetně ochrany proti dešti a negativním venkovním vlivům. Zařízení obsahuje integrovanou 18dB anténu a Pover Over Ethernet (POE) kit odpovídající specifikaci 802.3af.


Zařízení AirLive WHA-5500CPE je schopné pracovat v šesti různých módech: Přístupový bod, Opakovač, WDS Bridge, Klient infrastruktury, Klient Ad-Hoc a WISP směrovač.

Zařízení AirLive WHA-5500CPE poskytuje funkci Multi-SSID pro vytvoření více nezávislých sítí na jednom přístupovém bodu. Podpora tagovaných VLAN umožňuje poskytovateli kontrolovat síť každého SSID separátně. Funkce QoS umožňuje přiřazovat priority, rozdělovat pásmo a stanovit pravidla pro práci v síti.

Více informací o tomto produktu najdete na http://www.airlive.com/products/WHA-5500CPE/wha_5500cpe.shtml.