1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

Thermaltake Hardcano 13

O kvalitách produktů značky Thermaltake nelze pochybovat. Stejně jako chladící prvky, tak i počítačové skříně a celá řada příslušenství jsou vždy zárukou perfektního návrhu, špičkového provedení a spolehlivosti. Stejně tak i novinka z řady Hardcano má mnoho zajímavých vlastností a najde uplatnění u nejednoho majitele.Hardcano 13 kombinuje čtečku paměťových karet s velice inteligentním systémem sledování a regulace teplot a ventilátorů. Celý panel s rozměry 148 x 40 x 168 mm je určen k zabudování do přední 5.25" pozice. K jeho zadní části lze připojit celkem 4 napájecí kabely ventilátorů s podporou monitoringu.Každý z těchto ventilátorů může být monitorován některým ze čtveřice nezávislých teplotních čidel, která mohou pracovat rovněž samostatně. V zadní části najdeme rovněž napájecí konektor panelu a USB kabel pro komunikaci čtečky s počítačem. Čtečka se čtyřmi sloty je určena ke čtení a zápisu šesti typů paměťových karet - jsou to CompactFlash, IBM Microdrive SmartMedia, SecureDigital/MMC a Memory Stick.
Čelu vévodí široký LCD displej s podsvícením, jehož odstín lze volit z osmi barev. Hlavní informací na něm je teplota na některém ze čtyř připojených čidel, mezi nimiž lze jednoduše přepínat tlačítkem. Samozřejmostí je také aktuální počet otáček ventilátoru a dozvíte se také maximální hodnotu teplotního alarmu a nastavení Auto/Manual. Hlavním ovládacím prvkem je multifunkční otočný knoflík, jehož funkce se váže na aktuálně zvolený režim.

Hardcano 13 je velmi kvalitní Lcd ,jako všechny výrobky thermaltake ,má vysoký počet funkcí a při ceně 1300Kč se jedná o velmi výhodný systém.Rychle máte přehled o všech teplotách v počítači a potěší vás pěkný design.Thermaltake je best.