1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

Taipei, Taiwan – AirLive od společnosti OvisLink Corp, jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představuje plány zaměřené na vývoj gigabitových switchů, které sledují narůstající poptávku po AirLive Gigabitových produktech.

Zaměření se na další vývoj gigabitových switchů je jedna ze strategií, kterou AirLive potvrzuje svoje závazky dodávat na trh nejmodernější technologie, které jsou k dispozici.

„S roustoucí velikostí počítačových souborů a zvyšujícím se počtem počítačů vybavených gigabovými porty, roste i poptávka po gigabitových switchích.” Řekla Liba Krejzlíková, AirLive Marketing Manažerka. “Od data, kdy jsme úspěšně představili 13 různých modelů gigabitových switchů, trvale roste poptávka. Neustále se díváme dopředu a nyní (na konci roku) představujeme 3 další modely pro domácnosti a firemní segment se spoustou variant.”AirLive nabízí široké spektrum gigabitových switchů. Pro enterprise segment bude populární AirLive SNMP-GSH2402, vybavený 24 x 1000Base-T porty + 2 MiniGBIC sloty pro veškeré potřeby připojení. IP Stacking (stohování) umožňuje centrální management více switchů, Tag VLAN vytváří více virtuálních sítí, bandwidth control umožňuje priority packetů a SNMP a web management usnadňuje vzdálenou administraci. Pro koncové uživatele, je AirLive Live-800G vynikající volbou – je vybaven 8-mi giga porty, které poskytují 10x vyšší rychlost než obyčejné switche.


Dohromady s vynikající cenou, AirLive switche jsou výbornou volbou pro všechny segmenty trhu.

V blízké budoucnosti se gigabitové switche stanou standardem a AirLive, jako jedna z prvních společností, přináší tento nový standard již dnes. Tyto zprávy jsou nejlepší pro firmy, kanceláře a domácnosti, protože to pro ně znamená bohatý výběr podle aktuálních a budoucích potřeb.


Pro více informací o AirLive Gigabitových Switchích, prosím navštivte:

Gigabitové switche.