1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

asus logo


ASUS představil základní desky řady M4A785D s čipovou sadou AMD® 785G, která díky vestavěné technologii GPU NOS nabízí jako první inteligentní přetaktování grafického procesoru. Nové desky zvyšují grafický výkon prostřednictvím funkcí, jako jsou podpora DX10.1 a UVD 2.0, dynamický kontrast a kvalitní převod rozlišení videa. Základní desky řady M4A785D navíc podporují až 16 GB operační paměti DDR2, technologii CrossFireX a 8kanálový HD audio výstup.Přetaktovaný grafický výkon s technologií GPU NOSDíky technologii GPU NOS od ASUSu mohou uživatelé snadno navýšit grafický výkon svého počítače. Technologie GPU NOS je první nástroj automatického přetaktování grafického procesoru na světě, který v reálném čase inteligentně kontroluje zatížení grafického procesoru a automaticky zvyšuje výkon, aby si systém poradil i s těmi nejnáročnějšími grafickými operacemi. Technologie GPU NOS poskytuje prostřednictvím svého intuitivního uživatelského rozhraní také pokročilé funkce přetaktování. Uživatelé mohou přímo v nabídce na obrazovce zvolit požadované napětí a frekvenci, a tím snadno změnit parametry přetaktování.

Optimalizované napájení a chlazení s technologií Xtreme Phase

Konstrukce napájení Xtreme Phase od společnosti ASUS nabízí dobrý výkon a energetickou účinnost. Technologie Xtreme Phase navíc disponuje dvěma fázemi napájení pro řadič paměti, takže pomáhá snižovat celkovou teplotu systému během přetaktování. Díky lepšímu chlazení se také prodlužuje provozní životnost komponent. Technologie byla navržena tak, aby plně spolupracovala s nejnovějšími procesory AM3 a byla i do budoucna snadno rozšiřitelná.

Nárůst výkonu v reálném čase díky technologiím TurboV a Turbo KeyZákladní desky řady M4A785D jsou vybaveny vůbec prvním nástrojem pro přetaktování v reálném čase s názvem TurboV, který uživatelům umožňuje zvýšení výkonu systému, aniž by jej museli restartovat. Uživatelé pocítí okamžitý nárůst výkonu z přetaktování, aniž by museli přerušit práci či hraní – stačí jen zvolit některý z profilů zobrazených v uživatelsky přívětivém grafickém uživatelském rozhraní nástroje TurboV a stisknout fyzické tlačítko technologie Turbo Key.Technické parametry mohou být bez předchozího upozornění změněny. Více informací naleznete na webových stránkách www.asus.com.