1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

ASUS ve spolupráci s NVIDIA nabízí k vybraným grafickým kartám ENGT200 14-tidenní zkušební verzi kultovní online hry World of Warcraft od Blizzard Entertainment. Tato nabídka platí hned pro 5 modelů - ENGTS250 DK/DI/1GD3/WW, ENGTS250/DI/1GD3/WW, ENGTS250 DK/DI/512MD3/WW, ENGTS250/DI/512MD3/WW a ENGT240/DI/1GD5/WW**.

 
EDICE GRAFICKÉ KARTY ASUS ENGT240 - WORLD OF WARCRAFT

Limitovaná edice grafických karet ASUS ENGT200 obsahuje technologii NVIDIA 3D Vision, plně využívající GeForce GPU. Při použití speciálních brýlí a 120Hz LCD monitoru nebo kompatibilní HDTV, zaujme NVIDIA 3D Vision hráče realistickou grafikou, živými stereoskopickými obrazy a hloubkou pole. Tuto technologii momentálně podporuje více než 400 her (např. Resident Evil 5, Borderlands, Batman: Arkham Asylum, Star Trek D-A-C, Dark Void, a World of Warcraft: Wrath of the Lich King).

Technologie ASUS GamerOSD umožňuje hráčům přetaktovat GPU během hraní, a tím zvýšit výkon, když je potřeba. Zobrazuje také počet snímků za vteřinu, takže hráči mohou sledovat dosažený rozdíl ve výkonu a testovat různá nastavení v reálných podmínkách. GamerOSD uživatelům dále umožňuje zachytit snímky a video z obrazovky a sdílet je s ostatními hráči.

Série grafických karet ENGT240
Grafické karty ASUS ENGT240 jsou vybaveny prachuvzdornými ventilátory, schopnými lepšího ochlazování, které intenzivní hraní vyžaduje. Ventilátory vydrží až 10 000 hodin, což je až o 25% déle než běžné ventilátory *. Daní za dobře vybavené grafické karty bývají větší rozměry a hmotnost. Více se také namáhají, což může způsobit ohnutí nebo prasknutí desky. Tomu ASUS zabraňuje pomocí původně armádní technologie GPU Guard. GPU Guard zdvojnásobuje zpevnění a předchází prasklinám způsobeným tlakem a zlepšuje odolnost proti otřesu v případě pádu na zem.


ASUS ENGT240/DI/512MD5

Běžné grafické karty disponují přepěťovými ochrannými spínači. Pokud ale selžou, přepětí může vážně poškodit komponenty a mít dokonce za následek značnou nebo úplnou ztrátu výkonu. Grafické karty ASUS ENGT240 eliminují nadměrné a nebezpečné zvýšení teploty ve vodičích zásluhou několika sad pojistek na základní desce. Pokud dojde k přepětí, jedna nebo více těchto sad přeruší přívod elektrického proudu, aby nedošlo k poškození. Grafické karty ENGT240 mají dále ochranu proti elektromagnetickému rušení (EMI) snižující vypouštěné a přijímané záření až o 66%*.


* Podléhá systémové konfiguraci a použití.
** Vyžaduje online připojení. K dispozici jen v Severní Americe a v Evropě.
# K dispozici jen u vybraných modelů.
Výkon se může lišit podle systémové konfigurace a převažujícího použití. Technická specifikace, vzhled výrobku a připojené verze softwaru se mohou změnit bez předchozího upozornění. Více informací najdete na www.asus.com. Zmíněná jména obchodních značek a produktů jsou ochrannými známkami příslušných majitelů.
###