1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

asus logo


ASUS představil energeticky úspornou grafickou kartu Bravo220, která je vhodná jako základ pro domácí zábavu a multimediální využití. Karta je založena na grafickém jádře GeForce GT220 s velikostí paměti 1GB DDR2. Technologie Splendid Plus optimalizuje video podle okolních světelných podmínek a dokáže přizpůsobit jeho jas, barvy nebo kontrast.Úspora energie a tiché chlazení
Karta Bravo220 byla od počátku navržena tak, aby šetřila energii. Ve srovnání s konkurenčními modely je její spotřeba až o 21 % nižší. Chlazení bez aktivních chladičů umožňuje navíc téměř tichý chod. Grafická karta Bravo220 využívá účinné pasivní chlazení, o což se stará rozměrný heatsink a kvalitní materiály. Ty rychle odvádějí teplo a zajišťují dlouhou životnost. Integrovaný EMI štít redukuje emise, čímž chrání PC komponenty před poškozením. Karta taktéž disponuje spolehlivou přepěťovou ochranou, která zajišťuje dlouhotrvající činnost tohoto komponentu i při kolísavém napájení.
Optimalizované video s technologií Splendid Plus
Karta Bravo220 využívá technologii ASUS Splendid Plus, která umožňuje inteligentní vylepšení obrazu. Splendid Plus automaticky optimalizuje video podle okolních podmínek přizpůsobováním jeho jasu, barvy a kontrastu. Technologie Splendid pracuje s řadou mediálních formátů. U každého mediálního formátu dokáže omezit hluk a artefakty a zároveň vylepšit konverzní poměr. Výsledkem je ostřejší, čistší a živější obraz. Na výběr má uživatel i předvolby, které mu napomáhají určit optimální konfiguraci vizuálního výkonu podle svých potřeb a prostředí - hraní, sledování filmu, syté barvy a automatické nastavení.

Bravo Media Center
S pomocí aplikace Bravo Media Center lze prostřednictvím intuitivního rozhraní a dálkového ovládání pohodlně sledovat filmy, alba nebo hudební videa.