1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

asus logo


Spolupráce firem ASUS a G.Skill přinesla dvoukanálovou operační paměť DDR3 o frekvenci 2,5 GHz. Dosažení takové rychlosti, u běžně dostupných pamětí DDR3 zatím nevídané, vyžadovalo dlouhé ladění a experimentování. Testy probíhaly na základních deskách ASUS P7P55D-E Deluxe a P7P55D-E EVO s čipovou sadou Intel P55, které jsou navrženy tak, aby umožňovaly výrazné přetaktování.


Základní deska ASUS P7P55D-E EVO

Technologie Core Unlocker dokáže aktivovat další jádra CPU na základních deskách využívajících čipovou sadu AMD 800-series. Core Unlocker umožňuje přeměnit čtyřjádrovou verzi CPU na plných šest jader, což přináší významné zvýšení výkonu*. Tuto technologii doplňuje Turbo Unlocker, inteligentní nástroj pro přetaktování, který při intenzivních výpočetních úkolech jako je například hraní, umožňuje zvýšit výkon na všech jádrech procesoru současně.

Paměť DDR3 byla ušita na míru výkonu nových procesorů Intel Core i5/i7* s cílem vytěžit z jejich potenciálu co nejvíce. Úsilí obou spolupracujících společností nevedlo jen k co nejvyšší rychlosti, ale zejména k odstranění překážek a omezení, které bránily uživatelům osobních počítačů ve vyšší produktivitě. Nová sada pamětí byla podrobena dlouhým testům, takže se podařilo vytvořit nejen nejrychlejší paměť DDR3 na světě, ale současně zajistit stabilní výsledky a spolehlivost. Sadu dvoukanálových pamětí DDR3 s frekvencí 2,5 GHz bude nabízet G.Skill jako součást produktové řady Trident.