1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

asus logo


ASUS představil čtyři grafické karty založené na nejnovějším čipu GeForce GTX460 od firmy NVIDIA. Kromě referenčního modelu nabídne ASUS i karty se systémem chlazení DirectCU, nástrojem pro přetaktování Voltage Tweak a funkcemi GPU Guard, EMI Shield a Fuse Protection. Karty ASUS ENGTX460 jsou optimalizované pro nativní výkon ve Windows 7, podporují plný 3D Vision Surround a technologie PhysX a CUDA.Chlazení systémem DirectCU
Přetaktované modely grafických karet ASUS ENGTX460 využívají chladicí systém DirectCU. Tento systém využívá robustní zploštělé měděné tepelné trubice, které jsou pro lepší přenos tepla v přímém kontaktu s jádrem GPU. Systém DirectCU společně s již instalovaným chladičem a ventilátorem poskytuje až o 20 %* lepší chlazení než ostatní srovnatelné produkty na trhu. Díky tomu mohou karty ASUS ENGTX460 DirectCU dosahovat lepšího výkonu a mají větší potenciál pro přetaktování. Od referenčního designu se karty liší také funkcí GPU Guard, která v kombinaci s chlazením karet ENGTX460 zdvojnásobuje odolnost proti prasknutí a poskytuje vyšší spolehlivost a delší životnost.

Dosažení maximálního výkonu s nástrojem Voltage Tweak
Lepší chlazení karet jde ruku v ruce s možnostmi přetaktování, čehož využijí overclockeři a hráči, kteří chtějí plně využít potenciál hardcore aplikací. Modely karet ASUS ENGTX460 se dodávají s nástrojem pro přetaktování Voltage Tweak, který umožňuje měnit nastavení napětí na GPU, video paměti a obvodů základní desky. Tímto způsobem lze zvýšit frekvenci jádra a paměti, a získat až o 50 %* vyšší celkový výkon ve srovnání s referenčními produkty.