1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 1.33 (3 hlasů)

Úvod:
Po Army tuningu mi plno lidí říkalo že se jim nelíbí bok PC a že by to chtělo změnu. Tak jsem se zamyslel a udělal jsem si návrh na úpravu a vložení plexi.

Tuning:
Celý tuning jsem nechal na schopnějším člověku a tím je můj dlouholetý kamarád Max s kterým jsem dělal i army tuning. Jen pro představu celý tento tuning trval 50 hodin (čistého času) práce.

Vyřezávání otvoru:
Při pohledu na bočnici bylo jasné, že vyříznutí bude dostil ehké. Na bočnici byl totiž naznačen prolis ve tvaru oválu a podle něj jsme začali řezat. Při prvním zaříznutí jsme zjistili, že se barva začíná loupat a tudíš nám bylo jasné, že budeme muset vymyslet jinou variantu olemování plexi a nebo znovu přestříkat na původní army styl a v tom nám bleskla hlavou myšlenka udělat to do chormu a přímo do plechu vyfrézovat diamantovým hrotem na frézce obrazy z army her.

Ten nápad se nám po vybroušení bočnice lehké. Na bočnici byl totiž naznačen prolis ve tvaru oválu a podle něj jsme začali řezat. Při prvním zaříznutí jsme zjistili, že se barva začíná loupat a tudíš nám bylo jasné, že budeme muset vymyslet jinou variantu olemování plexi a nebo znovu přestříkat na původní army styl a v tom nám bleskla hlavou myšlenka udělat to do chormu a přímo do plechu vyfrézovat diamantovým hrotem na frézce obrazy z army her. Ten nápad se nám po vybroušení bočnice to asi tak vypadá a šli jsme na věc.

Nejdřív jsme hledali čím to uděláme a pak jsme zase hledali kladivo takové aby neudělalo moc velkého pavouka do plexi. Pro jistotu jsme to zkoušeli na odřezcích plexi. Když byl pavouk hotov tak jsme vzali vrtačku a vyvrtali dirku a obrousili jí aby to vypadalo věrohodně. Pro uchycení plexi jsme zvolili chromové šrouby s chromovými čepičkami. Vše jsme měli na hromadě, ale obrazy ještě chvilku trvali tak jsme čekali než se dokončí.

Po dokončení všech obrazů jsme vyleštili a přelakovali bezbarvým lakem 6x rám aby se neloupal a nematoval nám. Poté jsme vložili plexi a práce byla hotová. Ted jen stačí vložit bočnici do case s army tuningem a je další část tuningu hotová.
















Autoři: Vomys (Nápad), Max (řezání, uchycení a lakování), Peťa (frézování)

Hledání

Prodej a servis počítačů, opravy notebooků - svoz zařízení na opravu ZDARMA

Náhledy projektů