1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

Umožňuje řadě 10 LED se rozsvítit v dané sekvenci. Podobá se z velké části nočního běžícího světla, ale běžící jen do jisté míry. :) V spodní části obrázku je ukázka číslování švábu na běžící světlo. Všichni šváby mají podobný vzor.

LED jsou propojené od 1, až dolů do 11.

V příkladu máme zaopojenou jen jednu stranu švába. Není problém přidávat další LED diody a tímto způsobem můžete přidávat až 20 LED, bude to hezké - loga a vzory. Ale pak potřebujete přepočítat 220 ohm odpor nebo se nechá dát úplně ven ze zapojení. Ale doporučuju, přepočítat.Zkušební světlo, které jsme postavili na testovací platformě. Můžete již vidět jak malý prostor budete potřebovat na toto zapojení. Toto vám umožní místo téměř kdekoli, jak v počítačových případech, klávesnic, myší, atd.
Toto .gif animace, ukazuje obvod v akci. (! Všimněte si , že světelná sekvence v této animaci byla pozměněná tak, že sekvence je ukázaná jasněji !)A malá příkladová animace loga, které byste mohli udělat s jednou modrou a 20 červenými LED diodami.Jeden z mnoha příkladu využití. Testovací platforma je právě nyní myš, jestli nepřijdu s něčim lepším. Časem.

Hledání

Prodej a servis počítačů, opravy notebooků - svoz zařízení na opravu ZDARMA

Náhledy projektů