1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

ASUS

Připravena pro vzduchové i vodní chlazení
Díky řešení Fusion Thermo je deska Maximus V Formula ideální platformou pro herní nadšence – je totiž již z výroby připravena na vzduchové i vodní chlazení. Hráči si tak mohou vybrat podle svých potřeb a osobních preferencí. Účinné snižování teplot nejdůležitějších komponent obstarává vzduchem ochlazovaný pasivní chladič s žebrováním z anodizovaného hliníku. Myšleno bylo i na uživatele, kteří se rozhodnou pro vodní chlazení. Celoměděné vodní kanály umístěné přímo v chladiči se speciálními niklovými bodcovitými výběžky jsou na obou stranách otevřené, takže instalace hadiček už bude hračkou. Chlazení Fusion Thermo bylo vytvořeno na základě ohlasů hráčské komunity.

Herní základní deska ASUS ROG Maximus V Formula

Zvukové řešení SupremeFX se špičkovými kondenzátory
Vylepšené zvukové řešení SupremeFX IV patří do standardní výbavy desky Maximus V Formula. Spoléhá na pečlivě vybrané zvukové kondenzátory ELNA japonské výroby a velký 1500uF hlavní kondenzátor. Výsledkem je mnohem výraznější zvuk, jaký žádné jiné integrované audio řešení nezajistí. Zprostředkuje zvukové efekty a věrný prostorový zvuk, podpořený výkonným 300ohmovým sluchátkovým zesilovačem. Novinkou z dílny ROG je speciální stínění Red Line Shielding, které izoluje hardwarové součásti SupremeFX IV od zbytku desky. Výsledkem jsou zcela oddělené analogové a digitální signály a minimální rušení. Ve výbavě nechybí ani ochranný kryt proti EMI, který chrání zvukový čip SupremeFX IV před elektromagnetickým rušením.

Optimalizace síťového provozu s GameFirst II

Technologie GameFirst II nabízí lepší optimalizaci síťového provozu než předchozí verze GameFirst. Aktivně dohlíží na všechny síťové aktivity a zajišťuje jejich hladký průběh. Uživatelé se díky tomu mohou těšit na rychlé on-line hraní a čisté VoIP hovory. Technologie GameFirst II byla doplněna o funkci cFosSpeed Traffic Shaping, která neustále sleduje datové pakety a výrazně zrychluje síťový provoz. Zásluhou intuitivního rozhraní režimu EZ Mode si se všemi funkcemi snadno poradí i naprostí začátečníci. Náročnějším uživatelům je určen pokročilý režim (Advanced Mode), který umožňuje podrobnější ladění. Technologie GameFirst II v kombinaci s řadičem Intel Ethernet je zárukou rychlejší a plynulejší on-line herní akce.

Univerzální sluchátkový zesilovač ThunderFX
Model Maximus V Formula/ThunderFX – jak již samotný název napovídá – je vybaven výkonným zvukovým řešením ThunderFX se špičkovými kondenzátory a 300ohmovým sluchátkovým zesilovačem. Nabízí také technologii ENC (Environmental Noise Cancellation; potlačení okolního hluku) a D/A převodník s odstupem signál-šum 120 dB. Obsahuje rovněž speciální relé eliminující rušivé lupání během spouštění a vypínání počítače. ThunderFX si dobře rozumí se stolními počítači, notebooky a herními konzolemi Xbox 360 a PlayStation 3. Nechybí ani funkce GamEQ se třemi přednastavenými profily pro různé herní žánry (FPS střílečka, závody, strategie).

 

Herní základní deska ASUS ROG Maximus V Formula

Herní základní deska ASUS ROG Maximus V Formula

Herní základní deska ASUS ROG Maximus V Formula