1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

ASUS logo

Pravidelné zálohy jsou důležitou činností, kterou mnozí uživatele PC zanedbávají. Nové úložiště ASUS NAS-M25 nabízí nejen bezproblémové a rychlé zálohování, ale také další užitečné funkce síťového úložiště. Díky podpoře až 256 souběžných připojení, UPnP a DLNA je NAS-M25 síťovým, souborovým a multimediálním serverem s mimořádným potenciálem. Jeho síla však spočívá  především v komplexních funkcích pro zálohování.

Jakmile si NAS-M25 v rámci první zálohy uloží obraz pevného disku stolního počítače, začne automaticky každou hodinu pořizovat zálohu systému. Vytvoření hodinové zálohy přitom trvá pouhých 10 sekund. Soubory vytvořených záloh lze nejen procházet jeden po druhém, ale také provést kompletní obnovu systému na čerstvě zformátovaném disku za méně než 30 minut pomocí univerzální funkce pro obnovení. V případě jakékoli nenadálé nehody je tedy možné díky NAS-M25 zprovoznit PC prakticky okamžitě.

NAS-M25 je kompaktní NAS zařízení, které využívá dvě pozice pro 3,5” pevné disky v konfiguraci RAID 1 (zrcadlení). Jeho maximální kapacita činí 4 TB. Provedení bez šroubů umožňuje rychlou a snadnou instalaci, zatímco připojení přes Gigabit Ethernet nabídne rychlý přenos souborů mezi kompatibilními zařízeními.

Charakteristika produktu:

• Automaticky naplánované zálohy pomocí nástroje FarStone Total Recovery Pro 7 během pouhých 10 sekund. Kompletní obnova pevného disku počítače obvykle nezabere déle než 30 minut. Navíc nejsou vyžadovány prakticky žádné technické znalosti.
• Podpora virtualizace VMWare umožňuje připojit obrazy záloh ve virtuálním stroji a téměř okamžitě tak obnovit data. Uživatelé tímto způsobem mohou přenášet kopie svého operačního systému na jiné počítače, aniž by museli přímo obnovovat nebo znovu instalovat data.
• Procesor s taktem 1,2 GHz, operační paměť 512 MB RAM, 128 MB flash paměti a podpora dvou firmwarů – firmware lze snadno automaticky obnovit a maximalizovat tak provozuschopnost zařízení například v případě selhání aktualizace nebo po náhlém výpadku    napájení.
• Snadná správa prostřednictvím webového rozhraní s integrovaným BitTorrent klientem je zárukou nonstop přenosu souborů při minimální spotřebě energie.
• Plná podpora operačních systémů Windows (CIF/SMB) a Linux (NFS) s funkcemi Windows Active Directory, Apache a SQL web server, tiskový server a koš sdílený v síti, plus plnohodnotné streamování multimedií na zařízení, která jsou kompatibilní s DLNA.
• Velmi tichý provoz s hlučností pouhých 38 dB, instalace dvou 3,5“ pevných disků bez použití šroubů, až 4 TB úložného prostoru dostupného přes Gigabit Ethernet.

ASUS NAS-M25 - dvoupozicové úložiště pro gigabitovou LAN síť

ASUS NAS-M25 - dvoupozicové úložiště pro gigabitovou LAN síť

ASUS NAS-M25 - dvoupozicové úložiště pro gigabitovou LAN síť