1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

 

ASUS logo

Šest zařízení v jednom

Router WL-330N3G funguje jako šest různých zařízení v jednom. Především jde o mobilní bezdrátový router, jenž dokáže zprostředkovat připojení k jedné širokopásmové službě pro notebooky či smartphony. Pokud je třeba zvýšit dosah připojení, lze jej dále spojit s dalšími routery a použít jako univerzální zesilovač. Může také sloužit jako přístupový bod, což ve spojení se širokopásmovými modemy zajišťuje dobrou konektivitu s celou řadou zařízení.

Router WL-330N3G lze rovněž využít jako adaptér pro zařízení pracující s Ethernetem, jako jsou herní konzole, tiskárny nebo kabelové set-top boxy.

Novinka má také vestavěnou funkci hotspot a sdílení 3G. Jako hotspot může sloužit několika osobním počítačům pro připojení k síti Wi-Fi, v režimu sdílení 3G zase poskytuje připojení k internetu pro několik zařízení prostřednictvím sítě 3G. Pro tento režim je zapotřebí využít adaptér 3G USB.


Kvalitní pokrytí a rychlost

Router WL-330N3G nabízí přenosové rychlosti až 150 Mb/s a velmi snadnou a rychlou konfiguraci zásluhou funkce ASUS Plug-n-Surf. Navíc umožňuje použít řadu způsobů jak připojení rozšířit na velký počet dalších zařízení.

Konstrukce routeru WL-330N3G disponuje minimem tlačítek a konektorů. Najdete zde napájecí konektor, USB port, resetovací tlačítko a ethernetovou přípojku 10/100, umožňující spolupráci s modemy, jinými routery a ostatními ethernetovými zařízeními.

Uživatelům, kteří vyžadují širokopásmové připojení i na cestách, nabízí router WL-330N3G dobrý poměr mezi výkonem a užitnou hodnotou.

Kapesní bezdrátový router ASUS WL-330N3G

Kapesní bezdrátový router ASUS WL-330N3G

Kapesní bezdrátový router ASUS WL-330N3G

Kapesní bezdrátový router ASUS WL-330N3G