1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

AirLive přemění váš projektor na bezdrátový s AirVideo-100 adaptérem do projektoru

AirLive přemění váš projektor na bezdrátový s AirVideo-100 adaptérem do projektoru

Taipei, Taiwan: AirLive, společnosti Ovislink Corp., jedna z nejpokročilejších světových značek networkingu a komunikačního zařízení, představila AirLive AirVideo-100, bezdrátový adaptér do projektoru.  AirLive AirVideo-100 bezrdrátový adaptér do projektoru je nejvýhodnější a nejrychlejší možností, jak váš projektor přeměnit na bezdrátový pouhým připojením k vašemu stávajícímu projektoru. Tento adaptér jednoduše připojíte do vašeho projektoru a vše se samostatně nainstaluje dle návoru. AirVideo-100 je skvělou možností pro každou zasedací místnost ve firmě, ale také pro školy a další zařízení. Nemusíte už řešit připojení pomocí kabelů.
AirLive AirVideo-100 je velikostně nejmenší řešení, ale velmi výkonné. Dosah signálu je až na 100 metrů v otevřeném prostoru. Je velmi malých rozměrů, tedy lehké na přepravu, a velmi jednoduché na instalaci.  Obsahuje také funkci 4-do-1, což umožní na jednom plátně bezdrátově vidět až 4 různé prezentace, což velmi zvyšuje kvalitu a produktivitu promítání prezentací. Můžete vidět zároveň až 4 prezentace ze 4 různých počítačů nebo noteboků. Tento produkt je nejvhodnější pro statické prezentace, pro video je vhodný model  AirVideo-2000.

AirLive přemění váš projektor na bezdrátový s AirVideo-100 adaptérem do projektoru


Je také kompatibilní s projektory, LCD TV a monitory se standardním VGA vstupem. Pro několik typů Optoma projektorů tento konektor dokonce slouží k nabíjení donglu,

takže nepotřebujete adaptér do elektrické sítě. Seznam projektorů je na www.airlive.com.
Více informací o tomto produktu: http://www.airlive.com/product/product_3.jsp?pdid=PD1279718205539