1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

asus logo


ASUS se ve spolupráci s technologickými vývojáři snaží o urychlení rozšíření nového standardu, a proto oznámil certifikaci mnoha USB 3.0 zařízení. Osvědčení získala nejrůznější USB 3.0 řešení, včetně zařízení od firem Buffalo, Freecom, Seagate a Western Digital.* ASUS byl prvním výrobcem, který začal nabízet celou řadu produktů, jež do své konstrukce začleňují rozhraní USB 3.0 a naplno využívají všech jeho nových funkcí.


ASUS M4A89TD PRO s USB 3.0


USB 3.0, známé také jako SuperSpeed USB, je technologie přenosu dat nové generace. Slibuje až 10krát rychlejší přenosy než u USB 2.0. První základní deska s USB 3.0 byla představena v říjnu 2009, a od té doby ASUS integroval toto rozhraní do řady svých produktů, včetně více než 50 modelů základních desek, mnoha notebooků, netbooků Eee PC a all-in-one počítačů EeeTop.

ASUS zintenzivnil svůj certifikační program, aby co nejvíce urychlil přechod na standard USB 3.0. Bylo uzavřeno přes 20 partnerství se společnostmi, které vyrábějí produkty a zařízení využívající USB 3.0.

“USB 3.0 se objevilo v pravý čas, jelikož rostoucí poptávka po digitální zábavě a digitálních médiích neustále roste. Stahování videí, fotek, hudby a souborů se stalo pro uživatele po celém světě nezbytné,” uvedl uvedl Joe Hsieh, generální manažer divize základních desek společnosti ASUS.

ASUS nyní nabízí kompletní řadu základních desek s USB 3.0, které pracují s množstvím periferií USB 3.0, což uživatelům garantuje bezproblémovou kompatibilitu.