1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

logo


ASUS představil headset CineVibe, který využívá vibrační technologii a pokročilý převod zvuku. Díky tomu poskytuje kvalitní basy a precizní středy a výšky, jež vyniknou zejména při hraní her a sledování filmů. Doporučená cena novinky je 1565 Kč.

Největší lákadlem sluchátek CineVibe je reaktivní vibrační funkce, která rozvibruje zářízení v závislosti na tom, co se děje na obrazovce či monitoru. Novinka se připojuje k počítači jednoduše přes USB port bez jakékoli další instalace. Vestavěný mikrofon se hodí pro online hraní, a to zásluhou potlačení okolních ruchů. Veškeré ovládací funkce jako regulace hlasitosti, vibrací a mikrofonu jsou k dispozici na kabelu. Delší nošení by uživatelům měly zpříjemnit japonské antiseptické náušníky z proteinové kůže. Reproduktory sluchátek mají průměr 30 mm a disponují frekvenčním rozsahem 20 Hz až 20 kHz při impedanci 16, resp. 32 ohmů (zapnuté/vypnuté vibrace).

Sluchátka se dají lehce složit, takže se vejdou do jakéhokoli zavazadla, tašky či větších kapes. Úzký profil a speciální šňůra zabraňují nechtěným zamotáním, což je další bonus pro hráče, kteří často na stole nemají místa nazbyt.