1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)


stažení programu: Stáhnout BootSkin
mnoho dalších vzhledů ke stažení: www.wincustomize.com

Bootovací logo Windows je obrázek, který se převážně zobrazí v počáteční bootovací fázi operačního systému Windows XP (na jiném jsem to nezkoušel :)). Je více podobných prográmků a návodů co dokáží tento obrázek nahradit jinými nebo jej úplně změnit. Použil jsem tento "BootSkin" už na první pohled mi přišel velice jednoduchý na ovládání a jak jsem později našel tak má i velice dobrý ohlas.Použití tohoto programu je velice jednoduché a zvládne to i naprostý laik. Po instalaci program jednoduše spusťe, otevře se okno, kde se zobrazí základní skiny. Tyto jednotlivé skiny si můžete prohlédnout pomocí tlačítka "Preview"Pokud se vám tento skin líbí a chcete ho aplikovat stačí kliknout na tlačítko "Apply" a při dalším startu se zobrazí namísto standardní černé obrazovky WinXP vámi zvolený skin.

Pokud vám základní skiny nestačí, není problém si spoustu nových stáhnout z www.wincustomize.com. Po stažení bude mít soubor příponu "*.bootskin" pokud se vám nově stáhnutý vzhled bude líbit, stačí na něj dvakrát poklepat a on už se sám rozbalí na místo určení.

Vzhledy se pak ukládají do složky C:\Program Files\Stardock\WinCustomize\BootSkin\skins.

zde uvedu pár příkladů vzhledů:

stáhnout: JESUS.bootskin


stáhnout: Look.bootskin


stáhnout: Metal_Apple.bootskin

Pokud jste dostatečně zruční můžete si vytvořit i vlastní bootovací logo s Progress Barem. Rozměry obrázku musí být 640x480 pixelů v 8 bitové barevné hloubce. Rozměry bootovací čárky by měli být 22x9 pixelů ve stejné barevné hloubce. Obrázky pak už jenom stačí nakopírovat doC:\Program Files\Stardock\WinCustomize\BootSkin\skins a nastavit soubor bootskin.ini - ve stejném umístění.