1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

 


Dnešní článek se bude týkat, jak jste již z nadpisu mohli pochopit, počítačových myší. Ještě než začnete s prohlížením, chci jen upozornit, že zde uvedené obrázky počítačových myší, jsem nepořídil já, protože je doma ani nemám (tedy kromě té šedé myši Genius), ale jsou z hledání obrázků na googlu.

První kousek, který tu máme, je nejstarší, jaký jsem vůbec našel a myslím, že je to i 1. prototyp myši, který byl vyroben. Celá je ze dřeva a má jen jedno tlačítko.Tahle myš je už o něco novější, má tři tlačítka, ale podle tvarování a je stále dost stará.Tuhle myš, se mi podařilo "ukořistit" ve šrotu a sem moc rád, protože je velmi historická, (stejně tak jako HDD popisované v minulém článku). Je od firmy genius a má 25ti pinový seriový port .


Dále tu máme do ruky již trochu příjemnější myš se třemi tlačítky. To bílo-modré vzadu vypadá jako plochá 4,5 voltová baterie. Že by napájení?Podobné jako minulá myš, jsou i tyto.Dále tu máme dvě myšky od Apple computers s jedním tlačítkem a opět "velmi dobrým" tvarovaním. :DNa téhle mě zaujal konektor, je to podobné USB, ale podle tvaru je tato myš z dob, kdy se o USB ani nesnilo.

Hledání

Prodej a servis počítačů, opravy notebooků - svoz zařízení na opravu ZDARMA

Náhledy projektů