1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

ASRock OC Tuner je uživatelsky přehledný ASRock overclocking nástroj, který vám dovolí střežit váš systém, monitorovat funkce a přetaktovat váše hardwareové zařízení k tomu, abyste dostali ten nejlepší systémový výkon. V programu jsou 4 hlavní sekce, které se lehce ovládají a monitorují:

1. Overclocking: overclock CPU/PCI frekvence pro optimální systémové nastavení.
2. Voltage Control: úprava voltáže pro CPU, DRAM, VTT, NB a SB k tomu, aby zlepšil kompatibilitu a podporu přetaktování.
3. Hardware Monitor: zobrazuje významnější údaje vašeho systému.
4. System Health: kontroluje teplotu CPU i MB a přispůsobí rychlost ventilátorů.

Domovská stránka: http://www.asrock.com
ASRock OC Tuner Download: http://www.asrock.com/feature/OCTuner/download.asp
Velikost: 1.11MB - 1.30MB - liší se podle typu základní desky

V sekci Overclocking najdete CPU a PCIe tabulky pro nastavení a úpravu parametrů ve snaze za nejvhodnějším systémovým výkonem. Pod tabulkou CPU můžete lehce nastavovat CPU frekvenci a CPU ratio kliknutím na "Up/Down" šipky na zobrazeném panelu. Po potrvzení nastavené hodnoty prosím klikněte na "Go" tlačítko. Pod tabulkou PCIe můžete nastavovat PCIe frekvence kliknutím na "Up/Down" šipky a potvrzrním "Go".


V řídící jednotce voltáže, naleznete mnoho úprav napájení "věcí" jako CPU, DRAM, VTT, NB a SB. Regulace napětí je významná pro přetaktování. Nastavit příslušné napětí můžete pomocí kliknutí na "Up/Down" šipky a potvrzením příslušného tlačítka "Go".V sekci Hardware Monitor můžete vidět významné údaje vašeho systému. Naleznete zde rychlost CPU, nynější FSB, Ratio, PCIe rychlost, a příslušné napětí.V sekci System Health máte dvě vvýznamné kapitoly: Systémové zdraví a rychlost CPU ventilátorů. Pod kapitolou System Health se dozvíte důležité údaje o teplotě CPU a MB ale také i rychlost CPU a chassis ventilátorů. Zde můžete také vypátrat nějaké abnormální situace, které nastanou ve vaší systémové teplotě. Pod CPU Quiet Fan naleznete přehlídku cílových teplot a rychlosti standartních nastavení z vašeho systému. Můžete to také nastavit kliknitím na "Up/Down" šipky a potvrzením příslušného tlačítka "Go".

Hledání

Prodej a servis počítačů, opravy notebooků - svoz zařízení na opravu ZDARMA

Náhledy projektů