1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 3.50 (4 hlasů)


Můj stroj:
Deska: -
CPU: -
Grafická karta: -
HDD: -
Paměť: -
Zvuk: -
Zdroj: -
CDRW/DVDRW: -
Klávesnice: -
Myš: -
Case: -


Kontakt:
ICQ -
Email:

Popis:Zdarec lidi, asi tak před měsíce jsem procházel zdejší fórum s moddingem. Některá díla jsou velice hezká tak jsem si řekl že zkusím napoprvé taky něco vytvořit. Tak jsem začal nějaký to kreslení na papír a pak to šlo velice rychle. Sehnal jsem malou, starší Case za pár korun a pustil jsem se do příprav. Za pár hodin jsem zhruba vymyslel jak by to mělo vypadat.

No a o víkend jsem začal s realizací projektu. Postupně jsem si v klidu všechno promyslel a začal jsem s hrubou práci nejvíc mi dal zabral ten přední plech a potom panel. Bočnice a vrchní část Case se dělala celkem v klídku. Nejsem žádnej mistr světa v práci s nářadím tak že nějaké chybky tak jsou( ty co už nešli srovnat pilníkem). Ale jinak si myslíš že dílo se mi celkem zdařilo. Ačkoliv moje první zkušenost s kitem na auto je ze začátku dost vidět (musel jsem se ke kitování předního panelu několikrát vracet- po první vrstvě barvy zase kit a pak zase znova ….. ale nakonec to už vypadalo solidně). Postupně jsem k tomu naházím dokumentaci- pár fotek když se budou líbit přidám další. Celé mi to trvalo dva víkendy – chodím do práce a do dílny je to daleko .

Jinak já nejsem žádnej spisovatel takže na můj způsob vyjadřování a na pravopisný chyby moc nekoukejte . ´Mám ještě takovou maxi perlu na závěr úvodu : asi v polovině práce jsem totiž zjisti že pro moje komponenty v pc není v této Case dostatek místa je zkrátka malá! Mám celkem velkou grafiku a můj obr na procíku ( Thermakle IFX-14) se do této case bohužel nevejde) tento drobný detail jsem v letu přešel a řekl jsem si že to dodělám. Takže Case mi zatím leží doma kdyby se někomu líbila nabídněte cenu .

Ještě bych tak podotknul že na fotkách kompletní Case ještě nejsou šroubky co drží přední panel (neměl jsem žádné co by se hodily a v neděli nic nekoupíte je to tam jen nacvaknuté proto je tam ta malinká mezírka. Ventilátory budou modré a uvnitř bude jedna modrá katoda. Ještě to nemám složené a nafocené tak to jsem také potom dodám.

Tak jsem do case hodil jedny horší střeva (na moje komponenty je dosti malinká  ) abych aspoň viděl, jak to vypadá než to předám dále kombinace světla modrá a zelená je opravdu pěkná – fotky nejsou příliš kvalitní (mobil) každopádně na ukázku by to mělo stačit. Na předku chybí knoflíky budu je ještě upravovat  . Tak doufám že se bude aspoň trochu líbit. Časem se přihlásím jak dopadne coolermaster dominator ale kromě zajímavé bočnice jsem zatím nic moc nevymyslel.

No to bude asi zatím všechno nechám na vás to zhodnotit ale jak říkám jsem amatér dělal jsem to poprvé!!!Stavba:
Barva:

Kompletování:


Final:


 

Hledání

Prodej a servis počítačů, opravy notebooků - svoz zařízení na opravu ZDARMA

Náhledy projektů