1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 3.08 (6 hlasů)

ASUS

Chlazení DirectCU H2O
Grafická karta ROG Poseidon GTX 780 je vybavena speciální technologií DirectCU H2O, která využívá kombinaci vzduchových a vodních kanálků, a přináší tak uživatelům mimořádně účinné chlazení. Vlastní odpařovací komora je v přímém kontaktu s grafickým procesorem karty, což zajišťuje rychlejší odvod tepla. Měděné tepelné trubice a prodloužená chladicí žebra zlepšují odvod tepla mimo grafickou kartu a zaručují provoz s nízkými teplotami. Díky vodnímu chlazení dosahuje grafická karta Poseidon GTX 780 až o 24 °C nižších provozních teplot než referenční řešení. Vzduchové chlazení grafické karty Poseidon GTX 780 pak garantuje o 7 °C nižší provozní teploty, než je tomu u referenčních modelů. Karta je kromě toho vybavena prachotěsnými ventilátory, které zaručují nižší teploty, tišší provoz a delší životnost.

Systém napájení DIGI+ VRM s dlouhou životností
Karta obsahuje systém napájení DIGI+ VRM s technologií Super Alloy Power. Kondenzátory Black Metallic s pevným dielektrikem, 10fázové cívky Super Alloy Power s extrémně pevným jádrem a odolné kondenzátory MOSFET jsou vyrobeny z materiálů, které jsou velmi odolné vůči namáhání a teplu. Výsledkem je vysoká spolehlivost a dlouhá životnost karty. Systém napájení DIGI+ VRM poskytuje digitální regulaci napětí, která zajišťuje dostatek prostoru pro experimentální ladění výkonu. Poseidon GTX 780 rovněž využívá odolnou zadní desku, která je vyrobena z hliníkové slitiny, a litého tepelného štítu s tepelnými podložkami, jež zabraňují ohýbání a zlepšují chlazení důležitých oblastí s tranzistory MOSFET a grafickou pamětí.

Špičkový herní výkon

Grafická karta Poseidon GTX 780 je vybavena nástrojem GPU Tweak, který umožňuje rychlé, snadné a bezpečné nastavení rychlosti grafické paměti, rychlosti ventilátorů a maximální spotřeby. Pomocí nástroje GPU Tweak Streaming mohou uživatelé v reálném čase sdílet aktuální dění na obrazovce přes internet – ostatní tak mohou živě sledovat vaše herní výkony. Okno se sdíleným obsahem lze navíc opatřit názvem a doplnit posuvný text, obrázky a záběry z webové kamery.
Poseidon GTX 780 kromě mimořádného výkonu nabídne také nevšední design. LED dioda signalizuje činnost karty červenou barvou, a znázorňuje tak zatížení karty.

Technické parametry:
Poseidon-GTX780-P-3GD5

  • NVIDIA GeForce GTX 780
  • PCI Express 3.0
  • Paměť 3072 MB GDDR5
  • Takt jádra 1006 MHz
  • 2304 CUDA jader (stream procesorů)
  • Takt paměti 6008 MHz (1502 MHz GDDR5)
  • 384bitové paměťové rozhraní
  • Výstup DVI/DVI-D
  • Výstup HDMI
  • Výstup DisplayPort

 

Grafická karta ASUS ROG Poseidon GTX 780 s obojživelným chlazením

Grafická karta ASUS ROG Poseidon GTX 780 s obojživelným chlazením

Grafická karta ASUS ROG Poseidon GTX 780 s obojživelným chlazením