1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 2.00 (2 hlasů)

 

EuroLAN párty je skupina počítačových gamerů, která se již druhým rokem pravidelně schází v prostorech Těšovického úřadu, kde má pronajímanou místnost. EuroLAN je jedinou pravidelně pořádanou LAN akcí na Sokolovsku. Od svých prvních začátků, kdy se sešlo jen pouze pár přátel se LAN posunula někam úplně jinam. Nyní kvalitní jádro pravidelných návštěvníků obohacované o mnohé nové příznivce společně s mnohem lepším vybavením než od začátků garantuje dobrý herní zážitek.

V současné době nám náš hlavní sponzor, obchod s elektronikou eMDe , poskytuje switch. O aktivitu na akci je postaráno, již tradičně se po prvním setkání hráčů a sesíťování počítačů vydávají hráči do blízkého hypermarketu, kde obstarají zásoby nepostradatelné pro pořádný herní výkon. Mimo her samotných je možnost v případě potřeby (např. jít si zakouřit, což je v prostorách zakázáno) opustit samotnou místnost a v brzkých ranních hodinách na probuzení zahrát pinchess v přilehlé místnosti a v případě naprosté vyčerpanosti také možnost přespat v přilehlých prostorách.

Co se týče her samotných, tak momentálně již tradičně patří do hlavní sestavy několik populárních her, se kterými se setkáte i na mnohých dalších akcích, například Call of Duty 4: Modern Warfare, Counter Strike : Soure a nebo Trackmania Nations Forever, k těmto hrám se minulý rok jako čerstvá novinka přidala také skvělá hra Colin McRae: Dirt 3. K těmto hrám často přicházejí další na zpestření programu, některými z nich jsou například FIFA 2011, NHL 09, Operace Flashpoint a nebo také Team Fortress.

Nadcházející akcí jsou naše první LAN wars, kde se střetneme se silným soupeřem z okolí Ostrova, s účastníky Lan Mercleen. Právě zde se představí naše stabilní dlouhodobá sestava ve složení Jeřáb, Ganador, Drechy, ReaLKinG, Miras a Nejdlís. Tato akce bude organizovaná stylem týmového boje, tudíž v některých hrách se týmy utkají do bodované tabulky, ze které pak vzejde vítěz akce, na kterého čeká odměna a také hry, které se zahrají pro zábavu nezávisle mezi hráči.

Do nadcházejících akci chceme zkusit zapojit nové hry, třeba i v beta vydání, aby si hráči mohli odzkoušet a vychutnat nové grafické zpracování či odzkoušet výdrž své sestavy. Na akci pravděpodobně nebude zajištěno připojení k internetu! Doufáme, že se vám tento článek líbil a doslova vám zatloukl pořádného brouka do hlavy, zdali některý z příštích víkendů nemáte vzít svojí sestavu a přijít si zahrát právě k nám a nebo se rovnou domluvit s přáteli na tom, zdali i vy pro nás budete správnými soupeři, pro všechno aktuální info navštivte náš web www.eurolan.wbs.cz nebo na novém webu www.eurolan.g6.cz (beta verze) nebo stejně zvanou stránku na facebook. Ganador, Jeřáb a EuroLAN team.

EuroLan logo