1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 0.50 (1 hlas)

ASUS logo

Osm inovací
Soutěž DIGITON se zaměřuje na budování virtuálních měst za použití jedinečných technologií základních desek ASUS. Účelem je zdůraznit, že vývoj nejlepší základní desky světa vyžaduje – podobně jako stavba města – předvídavost, pečlivé plánování a úsilí. V centru pozornosti přitom stojí obecné blaho a prospěch jednotlivých uživatelů (nebo obyvatel).

Mezi speciální funkce základních desek ASUS patří DIGI+ VRM – nový systém digitálního napájení pro PC. DIGI+ VRM zajišťuje přesné napájení, vyšší spolehlivost a větší potenciál pro přetaktování. Tvoří pomyslné srdce nových základních desek ASUS. V soutěžní hře DIGITON představuje jakési centrum města, které jednotliví hráči vytvářejí. Dále zde nalezneme TPU (Turbo Processing Unit), čip pro přetaktování; EPU (Energy Processing Unit), technologii, která se podílí na optimalizaci spotřeby energie; nebo třeba nový UEFI BIOS s grafickým rozhraním, jež lze snadno ovládat pomocí myši. Výčet hlavních inovací ASUS uzavírají univerzální Bluetooth manažer BT GO!, aplikace AI Suite II a hned několik konektorů USB 3.0 a SATA 6 GB/s.

Ve hře si mohou účastníci vybrat, v jakém pořadí dané technologie použijí. Pokaždé tak vznikne jiné virtuální město DIGITON. Jedná se tedy nejen o hru, ale také o srozumitelné a zábavné vysvětlení PC technologií.

Podrobnosti o soutěži
Uživatelé z celého světa jsou zváni k účasti v soutěžní hře DIGITON, kde se mohou pokusit vytvořit nejlepší virtuální město a získat hodnotné ceny – různé modely nových základních desek ASUS P8Z68. Vše bude záviset na výkonech ostatních účastníků. Soutěž probíhá od 2. května do 1. července. Zapojit se do ní můžete na webových stránkách http://event.asus.com/2011/mb/ASUS_DIGITON, kde naleznete rovněž všechny potřebné informace, pravidla, soutěžní řád a ceny.

SOUTĚŽ - ASUS připravil on-line hru DIGITON o základní desky

SOUTĚŽ - ASUS připravil on-line hru DIGITON o základní desky