1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Hodnocení 1.83 (3 hlasů)

Když už jsme si vyřezali okno do boku vašeho PC, tak je na čase, abychom dali plexisklo! Nedoporučujeme používat okenní výbavu. Použijeme originální z nějakého PC obchodu To je levnější, obvykle i lepší kvalita. Pro instalování okna si přichystáme kus 1/8" plexiskla dost velkého aby pokrylo váš řez a nějaké silikonové lepidlo k lepení plexiskla k boku caseu. Tak začneme…  


Položte váš panel na rovinou plochu a začněte nanášet silikon na panel. Namažte to všude a ujistěte se, že se nedostane žádná bublina příliš blízko k okraji nebo na vnější straně boku.


Toto je ideální pro dobré držení. Ujistěte se, že váš bok caseu je dobře pokryt silikonem, abyste předešli opadnutí plexiskla při přemisťování.


Pečlivě umístěte jednu stranu vašeho plexiskla na kovový bok. Mějte na paměti, že čím více pohybujete vaším panelem kolem jednoho místa tím více to pak bude upatlaný.Když je vaše okno ve správné pozici, zatlačte pevně skrz povrch okna a použijte velký tlak pro ujištění, že silikon bude opravdu dobře lepit.


Teď potřebujete držet tlak na okně, takže jsme využili cokoli, jak vidíte na obrázku. Vypadá jako blbost ale opravdu to je to nejlepší zatížení! Mějte tuto váhu na panelu nejméně 24 hodin. Před odstraněním váhy se ujistěte, že je silikon suchý.


Po 24 hodinové době je vidět váš výsledek. Někdo řekne že, je to divný nebo ošklivý. Ale jeto vaše práce…takže je to krásný ;)

Hledání

Prodej a servis počítačů, opravy notebooků - svoz zařízení na opravu ZDARMA

Náhledy projektů